Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nők (17-50 között)! Tényleg...

Nők (17-50 között)! Tényleg "nem túl megnyerő", ha a férfi csak a standard táncokban jártas (azokban is csupán vmennyire), legjobb esetben is max középhaladó szintig tud idővel eljutni, latin táncok közül CSAK tangót képes táncolni (még tanulja)?

Figyelt kérdés

Magyar néptáncot nem járt soha, nem valószínű, hogy fog is valaha (ha valaki e csodás táncban jártas, vagy tanárnő lévén nagy hangsúlyt fektet a hagyományok ápolásába, egyúttal a néptánc továbbadásába a gyermekek számára).


Illetve nincs érzéke, lehet nem is lesz soha a látványosan lendületes salsa-hoz, a szép mambo-hoz, az érzéki rumba-hoz, az újabbakról (merengue?) pedig jóformán semmit nem tud.


Táncolni szerető hölgyek!

(Kérdezzétek meg kérlek az elkövetkező napokban több nő ismerőseiteket is, nagyon örülnék az ő vélekedésüknek is.)

Jelenthet számotokra gondot, legfőképp: nem túl nagy élvezetet, ha a kiszemeltetek, vagy aki titeket szemelt ki, csupán a standard táncokat tudná veletek (és egyelőre még csak úgy-ahogy) táncolni?

Esetleg majd idővel a latin táncok közül egyes-egyedül argentin tangóval kiegészülve?



2023. jan. 4. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindenki leszarja, hogy miket tud táncolni a pasi.
2023. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
17 évesek véleménye mit érdekel téged felnőtt férfiként?
2023. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Gyűlölök táncolni szóval nekem személy szerint nem oszt, nem szoroz.
2023. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond,én meg azt se tudom pedig szeretek táncikálni.
2023. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő sincs tisztában, a standard táncokkal, nem ám a pasik🤣 ha tud keringőzni nagy szó, ha még azt mondod foxtrott a NATO abcre gondol...
2023. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5:

😂😂😂

2023. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Vőlegényem nem tud táncolni, ha mégis rászánja magát, akkor pedig közveszélyes. Én meg nem szeretek, ezért az esküvőnk kivételével nem kerülünk olyan helyzetbe, ahol ennek van értelme.
2023. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bénán táncolok, hogy én kimondottan örülök, ha a pasi nem akar táncolni egyáltalán. Bulis zenékre rángatózás az össz tudásom, meg a pogózás 😂 de semmilyen páros táncra nem vagyok alkalmas 😅 Nekem nagy megkönnyebbülés volt, amikor megtudtam, hogy a párom nem szeret táncolni 😀
2023. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam (ezek szerint nekem kell ezért itt és most elnézést kérnem), hogy azon valaszadók fognak írni, akik ismerik a standard és a latin táncokat.


Magyarul akik nem tudnak, vagy nem szetetnek táncolni, azok válaszra sem méltatják kiírásomat.


Lehet ez nem volt ezek szerint mégsem magától értetődő (elnézést érte), hogy azok írjanak, akiknek VAN táncos múltjuk/jelenük.


Tőlük kérdezném a fentieket, (táncos lábú hölgyektől, igen kettes, tizenhét évestől úgyszint, mint negyvenegyestől), mert ezek közül "pedzegették" egyesek, hogy az az igazán FÉRFI, aki (nem az én véleményem következik most) NEM CSAK a "hót egyszerű" standard táncokban jeleskedik, hanem az összetettebb, sodró lendületű lati táncokban is!


Sajnálom, de ezek után (volt jó pár hasonló vélemény) kezdtem kevesellni magam...


Azt reméltem - itt - nem kapok érte.

2023. jan. 5. 17:49
 10/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk az viszont (számomra) komondottan szokatlan, hogy ilyen sokan hölgy azt írta, nem (vagy nem túl jól) tud táncolni.


Akárhány lánnyal és nővel találkoztam az elmúlt években, szinte MIND vagy nagyon jó néptáncos hölgy volt, vagy a latin táncokat preferálta!


"Tánctalan" nőkkel talán nem is futottam össze - pedig nem egy, nem tíz hölgyről van szó.

2023. jan. 5. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!