Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más országokban is ennyire...

Más országokban is ennyire döntő tényező a vagyon + a külső, vagy külföldön átlagos pasiként is lehet ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Mivel sem gazdag nem vagyok, sem sármos, így itthon sajnos nincs esélyem barátokat, pláne párt találni. Mindenki azonnal első ránézésre elítél mert nincs drága kocsim meg drága ruháim és nem vagyok George Clooney.

Külföldön több szerencsém lenne? Vagy ott is csak az számít hogy mennyire nézel ki jól?



2023. jan. 5. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha a nő nem vak vagy nem fogyatékos, akkor igen, kb ezeket nézik első körben. A panaszkodó lúzereket meg kb senki nem szereti.
2023. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nálad nem a külsőd a baj, ezt ugye tudod?
2023. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen számít szinte minden országban a nők egy nagy részénél. De egy szegény afrikai országban már lehet a te pénzed is elég lenne.
2023. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Külföldön (már ha a nyugati viszonylatokról beszélünk) még sokkal inkább több az elvárás. Nem feltétlen vagyon vagy küllem, de illem, felfogás és általános műveltség tekintetében igen - amit ilyen mentalitással neked és a hozzád hasonlóknak kb lehetetlen megugrani.
2023. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
48%
Hú de elkepesztően unalmas már a rinyálásod. Hidd el, külföldpn is elképesztően unnák.
2023. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyes országokban már lehet az is elég lenne, hogy európai fehér ember vagy. Itt elsősorban egyes ázsiai, afrikai, és dél amerikai országokra gondolok.
2023. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan ott is számit, de nálunk nagyon.

Én nemrég a piacon az egyik zöldségestől 1 kg krumplit vettem, és 20 ezressel fizettem. Megkérdezte, hogy kissebb nincs?

Én mutattam neki, sajnos nincs, mert ezen kivül már csak 3 db 100 Eurósom van.

A mögöttem lévő hölgy egyből fölajánlotta, hogy ő kifizeti a krumplit,neki ez semmiség. Utána viszont elkezdett velem hatékonyan ismerkedni.


Ölelgetett, puszilgatott, simult. Jól esett, mert 2 éve nem nyúlt hozzám nő. Azt gondoltam bukik rám. Majd egyszer váratlanul elköszönt, azt mondta sietnie kell.

Én haza indultam, és otthon vettem észre, hogy nincs a zsebemben a 3 db 100 Eurós címlet.

Jól becsapott az kis nőcske.😢

2023. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
35%
Sajnos a fiataloktól ezt gyakran hallom, sok fiatal srác igy szomorkodik, pedig tök okésak. Nem kell rinyalni 😉 DE érdemes elgondolkodnod miért nincs önbizalmad, egy kis önismeret, kicsivel több szenvedélyt, örömöt, nyitottságot hozz be az életedbe 🙂 Nem feltétlenül a csajok miatt, MAGAD miatt 🙂 a negatív kisugárzás rögtön átjön. Látod az előző hozzászólókat. Ezt érzik belőled most. Kulföldön élek és dettó a helyzet. DE egy helyes jókedvű, derűs pozitív személyiség akár mindent is visz 🙂🙂 legyen szó szuper állásról, amiből kocsit vehetsz majd, legyen szó kapcsolatokról, baráti társaságokról, csajokról 🙂 első körben szerezd vissza a bátorságodat, örömödet. Aztán vedd MAGAD körbe olyan emberekkel, akik pozitívak, rád ragad kicsit 😉 Csak akkor lesz csajod, ha érezni fogja a jobbik feledet 🙂 sugárzó egyéniségedet. Ugyhogy hajrá kereds magadban azt a nem rinyálót hanem a boldogot akinek bármi sikerülhet 🙂
2023. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8 mi van, sok volt a drog?
2023. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Szerintem külföldön sem jobb a helyzet. Fejleszd magad, aztán próbálkoz. Illetve ne csak a fullos nőket lásd meg. Próbálj ismerkedni olyannal, akinek van mondanivalója.
2023. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!