Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más országokban is ennyire...

Más országokban is ennyire döntő tényező a vagyon + a külső, vagy külföldön átlagos pasiként is lehet ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Mivel sem gazdag nem vagyok, sem sármos, így itthon sajnos nincs esélyem barátokat, pláne párt találni. Mindenki azonnal első ránézésre elítél mert nincs drága kocsim meg drága ruháim és nem vagyok George Clooney.

Külföldön több szerencsém lenne? Vagy ott is csak az számít hogy mennyire nézel ki jól?



2023. jan. 5. 18:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy Finnországban egyáltalán nem jellemző a vagyoni kivagyiság, általában nem élnek sokkal nagyobb luxusvillákban a bankigazgatók, ugyanúgy mennek horgászni, és ha beszélgetnek, stb. akkor beszélgetnek akárkivel.
2023. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!