Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez volna a mid life crisis? 🤔

Ez volna a mid life crisis? 🤔

Figyelt kérdés

Negyvenes éveim közepén férfiként. Mostanra egész jól megy. Nem én vagyok Mészáros Lölő, de nincsenek gondok.


És úgy érzem itt az idő megvenni dolgokat, hogy megtalasztaljam milyen érzés az élet velük. Nem örökre megtartani csak élményeket szerezni.

Olyasmire gondolok, hogy egy nyitott tetejű autó, vitorlás hajó, ilyesmi.

Húsz évesen nem volt rá pénzem. Most van.

Persze a környezetem azzal húz, hogy ilyen korban "meghülyülnek a férfiak"... 😃

Én nem érzem annak magam. Boldog életem van a feleségemmel.

Tényleg gáz, ha ilyesmiket veszek?


2023. jan. 21. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Megteheted, vegyed. Élvezd.

Tök mindegy kinek mi a véleménye. Meg mit szól. Engem olyan 25 éves koromig érdekelt... kár hogy odáig is érdekelt.


Egyszer élsz.

2023. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

"Nem örökre megtartani csak élményeket szerezni."

Én biztos nem vennék csak azért cabriót meg vitorlást, hogy egy ideig villogjak vele aztán eladnám a francba.

2023. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
mármint az életközepi válságra gondolsz? fogalmazz már magyarul. nem, nem igazán ilyenekben mutatkozik meg, de ilyen korszaka minden embernek van mert vágyközpontú gondolkodásúak vagyunk
2023. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Legalább te éljél ! Tök jó, hogy neked sikerült, összejött az életed, a dolgaid. :)
2023. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Hajóra van pénzed, de ilyeneken kattogsz, hogy mit gondolnak mások rólad?
2023. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Miért, ha van pénzem egy hajóra, akkor már nem is fontosak az emberi kapcsolatok? 🤔

2023. jan. 21. 21:56
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
#6: Ha el kell magyarázni, akkor valószínűleg felesleges lenne elmagyarázni. Szóval inkább hagyjuk, vedd meg, ha akarod, ne vedd, ha nem mered, mert nem tetszik a haverjaidnak
2023. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehetne több önbizalmad, ha meg ezeket meg akarod venni, van rá léd, vágysz is rá, akkor meg hajrá!
2023. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én akkor lennék krízisbe, ha ezeket a dolgokat, nem tudtam volna megvenni.
2023. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha megszeretnéd tapasztalni pl e kettőt, még ha egy hajókázás, vagy nyitott autó, akkor csináld. Csak kérlek, ne legyen negativ csalódásod. Próbáld meg elvárás nélkül "majd elkezdem és érzem magam ahogy" alapon vedd meg ezeket.


Csak nyugodtan!! Sőt!!


Nem tűnsz felelőtlenül, meghülyültnek. :))

2023. jan. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!