Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez minden tinivel így van?...

BrigitteCorvell kérdése:

Ez minden tinivel így van? Elmúlik?

Figyelt kérdés

Szeretek suliba járni és szeretek tanulni. Kitűnő vagyok, de mostanában nagyon más lettem. Csomó új embert ismertem meg és velük jöttek ugye a bulik is😳 Legszivesebben csak szórakozni járnék el most már, barátokkal akarok lógni 24/7 stb.

Ez viszont csak az "egyik felem", mert igazából nem akarok nem tanulni, nem suliba járni és ami a legrosszabb nem bekerülni az egyetemre amit már rég kinéztem.

Más is átment ezen a "bulizós korszakon"? Ha igen, elmúlt és soká múlt el? Nem akarom hogy ilyen butaságok eltereljék a figyelmem a célom felől! Úgy néz ki minden barátommal ez van😀 (Egyébként ne gondoljatok túl rosszra heti egy max két buliba szoktam menni, de utána annyira hiányzik és mindig akörül forognak a gondolataim. Ja és ha valakit érdekel 17/L)



2016. nov. 27. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, a mérték és az arányok a lenyegesek.


Ha azt sikerult tartani, akkor megy mindketto egyszerre.

2016. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt csak en nagyba leszartam a sulit. nem ia mentem tovàbb felső oktatàsba.
2016. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem az írásod alapján, hogy max 15 lehetsz :) Olyan kis aranyos, jókoslányos stílusban fogalmazol :D


Teljesen normális, nekem felnőttként is megmaradt. Ettől még bekerültem az egyetemre, és a munkám is jól végzem hétköznap. Igen, az embernek két fele van ;)

2016. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!