Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Midlife krízis megoldása? 40+...

Midlife krízis megoldása? 40+ csak felnőtteknek.

Figyelt kérdés

Új célok kitűzése, motiváció elérése nem megy. Van valami ami segít ezen átlendülni gyorsabban?


Az utazz ide oda, dugj meg minél több nőt, stb oké de ezek nem igazi célok, max tüneti kezelés.


40+ vélemény érdekel elsősorban, aki már megélte.



2022. febr. 6. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Türelemmel túlélni. Aztán pontosan úgy, mint a gyászon, egyszer csak túl lesz rajta az ember és arra ébred, hogy szép lassan megjön az életkedve.
2022. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ez csak addig tartott míg ki nem találtam mi érdekel leginkább. Azóta azzal foglalkozom, nem okozott midlife krízist, mert kb egy hét alatt átlendültem rajta. Nem teljesen, de hamar rendeztem és állítottam az életem olyan irányba, hogy halálomig nem kell krízistől tartanom.
2022. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem igazán lehet értelmes választ adni.

El kell indulni valamilyen cél felé. Akár legyen kisebb, aztán jönnek majd egymás után.

2022. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# mire gondolsz, elmondtam kb milyen célokat tudok kitűzni. Megdugtam 3 csajt, 10et, majd kitűztem 50et. Kis cél kipipálva? Valahogy okot/motivációt nem tudok egy komoly célra. Egyszerűen lövésem sincs, merre induljak.
2022. febr. 6. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, hogy lehetnek célok a dugáson kívül is...


#3

2022. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké, bővítek.

Nem tudom 39évesen egyáltalán milyen célt tűznek ki az emberek.

Meg van minden ami kell.

Nincs gyerek, szülőket eltemettem az elmúlt években, pár barátot is.

Küzdősport ment már 5 éve is, részben midlife crisis okán.


Tényleg nem vágom hol találjak értelmesebb, hosszabb távú célt, vagy vágyat, vagy álmot vagy bármit..

2022. febr. 6. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne élményekre menj. Ez egy elcseszett dolog manapság, ami így jött amerikából ezzel a bakancslista f@szsággal, de ez az egész egy vakvágány, mert ahogy írod is ennek semmi értelme, hogy minél több.


Ami szerintem működhet, hogy így nagyon menj le alapba, hogy mit tartanál szépnek, de így komolyan, ha mi lenne a környezetedbe, a világba és merj bátran cselekedni ezeken a pontokon. Ez bármi lehet. Csak mert használni a saját eszedet, szemedet. És ne féld megtenni, ha eszedbe jut valami. Szóval hogy ne az élményeid gyűjtése, hanem a világon, embereken, magadon való alakítás legyen a lényeg. És abba az irányba, hogy olyan formában legyen a dolog ahogy te azt jónak ítéled meg. Ez érdekes életet is eredményezhet. Meg előre láthatatlant kicsit, ami izgalmas.

2022. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs celom, mert az frusztralna. Jol akarom erezni magam, nem akarom, hogy minden este szamonkerjem magam, hogy ma sem, ma sem kerultem kozelebb. Az ut a cel. Nem tengodom, de ez a motivacios social medias fertozes rajtam nem fog.

Termeszetes, hogy nem akar az ember szegenyseget, nyomort, betegseget. De a tobbi az utadba kerul, ha nem hajszolod.

2022. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!