Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az idősebbek azért emlegetik...

Az idősebbek azért emlegetik mindig a diszkót a fiatal korúkból mert akkor még csak az volt magyarországon?

Figyelt kérdés
Apám járt mindig, meg a 30 éves nővérem és a sógorom vagy ki ő nekem, bár apám említette hogy volt tankcsapdba koncerten meg nem tudom még min, amikor ezek a fénykorúkat élték. Bakkancsos hosszúhajú rocker volt egy időben, de gondolom változott az ízlés világa azért ment diszkóba.
2023. jan. 22. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a mai táncolós helyek és a diszkó között mi a különbség?

Mert nem nagyon látom hogy a megnevezésen kívül van-e bármi különbség.


Például egy Instant-Fogas miért nem diszkó?

2023. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Régen még sokkal nagyobb ellentét volt a rockerek és a technósok között.

Még a 2000es évek elején küldték az emelt díjas esemest a cooltvbe hogy egymást mocskolhassák.

Mára a technósok kihaltak.

2023. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, soha nem voltam ilyen helyeken, illetve a rock/metál zenét szeretem szóval nem megyek diszkóba.
2023. jan. 22. 16:40
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30 éves vagyok, akkor járhattam kb. bulizni, mint a nővéred. Unokahúgom meg most annyi idős, hogy bulizni jár, tőle tudom, milyen helyek vannak. A felhozatal szerintem eléggé hasonló. Lehet menni koncertre, beülős helyekre, meg táncolós helyekre. Ez régen is így volt. Csak rave party van kevesebb talán.
2023. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én sosem voltam annyira nagy bulis, igazából csak összejött háznál vagy nagy ritkán kocsmában a férfi társsaság és ittunk :D Ilyenen ahol sok idegen ember meg idegen nő van nem voltam. 22 vagyok amúgy.
2023. jan. 22. 16:47
 6/24 A kérdező kommentje:
Jobb szeretem magam megválasztani a zenét.
2023. jan. 22. 16:57
 7/24 A kérdező kommentje:
Manapság meg csak dolgozni járok, hehe.
2023. jan. 22. 17:00
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

"Mára a technósok kihaltak."


Öhmm... hogy mi? 😅


Nézd meg mondjuk a top 5 legfelkapottabb budapesti szórakozóhelyek facebook oldalát.

A bőség kedvéért felsorolok 10-et:


Instant-Fogas

Ötker

Morrisons2

Szimpla kert

Füge udvar

Arzenál

Gólya

Akvárium

A38

Aether


Ezekben mindig van legalább két hetente valami külön techno esemény, vagy egy csak technot játszó tánctér.


Rock-metál helyekből meg fele ennyit se lehet felsorolni.

Budapest parkban, Dürerben meg a Barba negrában van néha valami kifejezetten rock-metál dolog de ennyi.


Max ilyen 30 négyzetméteres kis rock kocsmákat tudok mondani, mint amilyen a Riff vagy a Kripta. De ezerszer több ugyanilyen 30 négyzetméteres kocsmában megy techno a háttérben mint rockzene.

2023. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jah nem az én ízlésem szolgálják ki, manapság nem is kimondottan rock/metál zenét hallgatok, nem is tudom be skatujázni sehová amit CORPSE játszik. Valami trap/rap csak másféle elemeket használ, de nem ilyen party zenéket gyárt.
2023. jan. 22. 17:06
 10/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk tuti befeszülnék amennyi ember van egy ilyen helyen, jó sokat kéne töltenem előtte hogy elengedjem magam.
2023. jan. 22. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!