Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igaz elutazok Szlovákiában...

Igaz elutazok Szlovákiában felvidéken kívül de akár Pozsonyba ha ott meg tudják magyar vagyok akár egy boltban látják magyar vagyok jól megfognak verni és ha hivom a rendőrt az engem büntet?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Téged már itthon is esélyes, hogy jól megvernek.
2023. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem :( Hol álmodtok ti ilyeneket. Én általában ellenszenves vagyok az emberek számára, de még sosem vertek meg sehol Szlovákiában.
2023. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, félmillió magyart ott nap mint nap ütnek, vágnak megállás nélkül.
2023. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy vannak néha atrocitások, de azért ezt nem úgy kell elképzelni, hogy mindenki, aki magyar, azt egyből agyonverik. Főleg egy boltban nem. Mondjuk késő este, egy sötét sikátorban, részeg nacionalista szlovákok csoportjával azért nem akarnék találkozni, de kulturált körülmények között nem lesz baja az embernek.
2023. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit sok idegengyűlölő nagymagyar fideszes baromságot olvastál. Nem, nem fognak sehol megverni Szlovákiban, az csak itthon szokás, hogy románokat, szlovákokat, négereket, kínaiakat összeveri a söpredék a belvárosban. Kinn több eszük és tartásuk van az embereknek. Ettől persze még kirabolhatnak kinn is, de ők nem azért fognak mert magyar vagy, hanem mert épp te jártál arra.
2023. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Erre az esély nagyon kevés.

Igazából elég hihetetlennek tűnik de ott is beszélnek magyarul,ha szerencséd van még a rendőr is tud magyarul.

Ha látják hogy magyar vagy akkor lehet hogy ők is megszólalnak magyarul, pl ha valamiben segítségre szorulsz.(Persze az is lehet hogy inkább csak a szlovákot nyomják tovább annak ellenére hogy tud magyarul,ember függő.

A rendőrök meg nem csak a magyarokkal keményebbek, ha nem a szlovákokkal is ha úgy adódik.

2023. jan. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Ne erőltesd a magyar nyelvet, - akkor biztos, hogy nem esik bajod!
2023. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi esély van rá, mint arra, hogy itthon megver valaki. A rendőrök is olyanok, mint a magyar rendőrök, van normális, meg bunkó.
2023. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Angolul kommunikáltam mindenkivel, aki felismerte az akcentusom, azzal átváltottunk magyarra, meg random társaságok mellettem magyarul beszéltek étteremben, szórakozóhelyen, kocsmában, buszon, és senki le se szarta.
2023. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiai magyar vagyok és még soha senki nem vert meg :D
2023. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!