Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Győrben miért bámulnak ennyire...

Győrben miért bámulnak ennyire feltűnően az emberek az utcán?

Figyelt kérdés
Mást is megbámulnak vagy csak engemet?

2023. jan. 29. 03:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
45%
Csak téged.
2023. jan. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Erre már magam is rájöttem csak nem tudom miért
2023. jan. 29. 05:03
 3/36 anonim ***** válasza:
Na és szerinted mi honnan tudjuk? 😀
2023. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
39%
Ronda törpe vagy?
2023. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
56%
Mert megint meztelenül akartál bemenni a szökőkútba.
2023. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
170 cm magas és 50 kg vagyok köszönöm
2023. jan. 29. 08:29
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
Én győri vagyok és igen, ez egy debil győri szokás főleg az öregek csinálják hogy megbámulnak mindenkit. Máshol az országban nincs ilyen.
2023. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

#7 Érdekes mert engem a férfiak bámulnak meg férfiként


Tehát kb: 18-99 éves korig tehát ilyen vegyes korosztály férfiba.


Aztán a fiatal lányok rám se néznek. De! Ilyen 40 éves nők felfele simán megnéznek. Ha te győri vagy akkor tudsz valami okosat mondani miért? Mert én személy szerint jobban örülnék ha a nők néznének meg engem. De nem....

2023. jan. 29. 08:35
 9/36 anonim ***** válasza:
93%
Kicsi és vékony vagy,a mamik meg akarnak etetni.
2023. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Szóval mi lehet ennek az oka hogy bámulnak győrbe az emberek? Ami érdekes hogy egy hajléktalan embert nem néznek meg. Én roma származású vagyok, és észrevettem hogy engem romaként megnéznek az emberek az utcán, más romákat meg szimplán le se szarják. Szóval én ezt vettem észre hogy azokat nem nézik meg, pedig ők is romák. Engem viszont szó szerint már már irritálosn néznek. Mi lehet itt a különbség? Ugyanaz a származás és engem megnéznek, más romát meg nem néznek meg (igaz nem győrben élek , hanem győr mellett.) Na szóval én ezt vettem észre mert figyelgettem az embereket már azért hogy megnézzem hogy másokat is megnéznek e, de nem. És sí durva hogy nás romákat se néznek meg. Valamiért engem mégis megnéznek pedig nem vagyok egy Adonisz. Normálisan öltözködöm, nem csövesen öltözködpm, ahogyan azok a romák se akiket idáig láttam. Tényleg nem tudom mi annak az oka, ha tudsz valami okosat mondani azt szívesen fogadom. Udv.
2023. jan. 29. 08:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!