Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősök miért feltűnően...

Az idősök miért feltűnően bámulnak?

Figyelt kérdés

Tegnap is busszal mentem és álltam az ajtó előtt, és egy kb 65 éves csávó meg folyamatosan bámult. Látta, hogy ránéztem és zavar, hogy bámul de le sem vette rólam a szemét.

Tényleg ilyenek az idősek?

Nem először volt már ilyen.

Ráadásul nincs is rajtam mit nézni, úgy öltözök mint az átlag ember, rövid hajam van.

21/F


2011. febr. 18. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
91%
Megtetszettél neki. Amúgy lehet hogy valami ismerős arcot látott benned, csak nem mert/akart odamenni hozzád. Szóval összetéveztett valakivel. És van olyan is aki csak hobbiból néz farkasszemet mindenkivel, zavarba akar hozni mert jó lesik neki xD ilyenkor lexarod , vagy te is megpróbálod zavarba hozni nézéssel :D
2011. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak elbambult,vagy elmerengett,milyen jó is fiatalnak lenni,vagy emlékeztetted esetleg valakire,aki neki kedves.Én ilyesmire tippelnék.
2011. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy csak elbambult. Én is sokszor elgondolkodok busz, metrón, meg ilyen helyeken. És volt olyan is, hogy véletlen pont belebámultam egy ember arcába. Kicsit zavarban voltam miatta, de ez van.


28/L

2011. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert idősek tudod hülyül az ember ahogy megvénül!
2011. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
44%

Engem is sokszor bámulnak idősek buszon, hihetetlenül fel tud k*rni idegileg, legszívesebben lerúgnám a fejét. :D De előfordul, hogy korombeli néz, az szintúgy idegesít és hiába nézek rájuk megsemmisítően, akkor se veszik... Nem tudják, hol a határ az egymásra pillantás és a bunkó bámulás között. Bambulni meg nem másik ember szemébe szoktam, elég érdekes is lenne... :D


19L

2011. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
70%
Én találkoztam olyannal, aki direkt szemét módon nézett. Én értem, mit mond. Sajnos ki kell jelenteni, hogy néhány idős ember irigy a fiatalabbakra. Egyszer addig fajult, hogy láttam egy nénit, aki felállított egy fiatalt, hogy adja át a helyét, pedig a buszon alig voltak emberek, simán leülhetett volna. És nem is a +-os helyre ült a srác. Egyszerűen vannak ilyenek. Persze normálisak is, de ezt csak te tudod eldönteni, hogy miért nézett. :-) Amúgy ne foglalkozz vele, nem érdemes...
2011. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
73%
Nem egyedi eset mindenkivel ezt csinálják. Én nő vagyok és van, hogy 1órán keresztül bámulnak a képembe. Hiába rántom el a fejem, nem érti meg, hogy baromira zavaró, ha az arcomba mászik.
2011. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
73%
Engem a macskám szokott bámulni, hosszú perceken keresztül,kitartóan.Nem tudom,mit akarhat?!
2011. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, de én is irtózom, ha kitartóan néznek a buszon. Pedig lehet, hogy tényleg csak irigyli a fiatalságomat. Mióta gyerekem van, még inkább megbámulnak, de már sokszor gondolkodom rajta, hogy símaszkot húzok a fejemre :) Unatkoznak :) Egyszer rászóltam egy rossz külsejű öregemberre, szegény azt sem tudta hova süllyedjen szégyenében :(
2011. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:27


Neked meg az IQ-harcos kérdezőnek: ha a buszon is ilyen flegmán, "ki ha én nem" bunkó stílusban nézelődtök, akkor mindig így fogtok járni.


Nem kell őket "visszanézni".


19/L kicsiszivem: ha egy hasonló korú kitartóan néz, te meg visszanézel, azt szemezésnek hívják. Gondolom a másik meg rohan haza farokfelvágva, milyen jó bula szemezett vele a buszon. :DDD

2011. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!