Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondolsz eről és miért...

Mit gondolsz eről és miért nem hivta az őr a rendőrt mikor szóltam?

Figyelt kérdés
ma voltam boltban és láttam egy manusz pont a zsemletartó felett nyitott tetővel tüsszentett minden csak úgy beterítette a taknya meg fojt le a zsemlére. rögtön szóltam az őrnek hívja gyorsan a rendőrséget és hogy mi történt de nem hivta de még csak be se szedték a zsemléket vagy zárták volna le azonnal és hipóval kifertőtlenítették a tartót azt se
2023. jan. 30. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
en is voltam boltban ahol a no elejtett egy peksutemenyt, majd felvette a foldrol es visszatette a tobbi koze, majd vett maganak egy masikat. lidl volt az aruhaz
2023. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Persze, meg egyből a TEK-et vagy a Gripeneket. A vásárlók könyvébe azért beírhattál volna.
2023. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Például azert,mert ez nem a rendőrségre tartozik, ugyanis nem bűncselekmény. De ha szerinted van olyan paragrafusa a btk-nak, ami a tüsszentésről szól, akkor linkeld, légy szíves.
2023. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Te jó ég!...
2023. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Te hány éves vagy 10? Úgy írsz mint egy kis phöcs
2023. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nebihet kellett volna értesiteni.
2023. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát én még kollokváltam is a BTK-ból, de nem emlékszem olyan bűncselekményre, amit "nyitott zsemletartó feletti tüsszentéssel" lehet elkövetni. Mellesleg, szabálysértés sincs ilyen. Egészen pontosan mit vártál volna a rendőrségtől?
2023. jan. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy baromi gusztustalan. De attól még sajnos minden nap megtörténik, többször. Meg a taknyos, mocskos, budi után nem mosott, BKV-s kezükkel megtapogatják. Soha nem lett még erre rendőr hívva, mi meg megesszük, igen, te is számtalan ilyen zsemlét eszel, ha vásárolsz szupermaketes pékárut, meg mindannyian, és láss csodát, még élünk.

Vegyél zacskózott kenyeret, vagy járj pékségbe, ahol az eladó fogja meg és adja oda mindenkinek a zsemléket. Értem én, hogy gusztustalan volt ezzel szembesülni, de azért ez erős túlreagálás - már ha tényleg megtörtént.

2023. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Múltkor az öregaasszony az összes zsemlét megnyomkodta aztán vett 1 db-ot. Arra is ráhivhattam volna a teket.
2023. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenért nem fognak rendőrt hívni.Mit csinálna ezzel egy rendőr?

Boltvezetőnek tudsz szólni ilyen esetben,vagy/és ha keményebb vagy,beleállsz a tüsszögő bunkóba,és vállalod a balhét.De egyébként nem kecsegtetlek túl sok reménnyel,sajnos a legtöbb helyen a pénz beszél,simán eladják a zsemlét ettől még.

2023. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!