Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az sok jóból kimarad aki nem...

Az sok jóból kimarad aki nem szereti a tipikus fiatal dolgokat?

Figyelt kérdés
Ilyen hogy bulizás, meg bandázás, meg csajozás/pasizás. Én nem szeretem ezeket, a nővérem csinálta, meg csinálja is a buli részét 30 évesen is. Én tizenévesen voltam vagy háromszor valami házibulin, kétszer vele, egyszer meg osztállyal és még pár ember volt ott, de ennyi, nem volt nagy durranás. Manapság nincsenek barátaim egy jó ideje, de nem zavar, nem érzem úgy a kémiát senkivel. A maradék részét nem igénylem, jobban szeretek egymagam lenni, kockulni stb. Nem érzem magam jobbnak azoknál akik szeretik, csak ők se szóljanak le ha én nem teszem, a nővérem szólt le mindig ezért, mostanság mintha kezdene megjönni az esze végre 30 évesen. 22/f
2023. jan. 31. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem, inkább sok rosszból marad ki
2023. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, nem hiányzik a másnaposság meg az italtól okádás már.
2023. jan. 31. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Most leszek 27 éves, soha az életben egyszer sem voltam sem házibuliban, sem fesztiválon, sem diszkóban, sőt "bandázni" is általános iskolában tán utoljára. Nem érzem úgy hogy bármiből is kimaradtam volna, utálom az alkoholt, rosszul is vagyok tőle meg az értékrendembe se fér bele a züllés, a nők meg soha nem álltak szóba velem így abból se "maradtam ki" mert úgysem lett volna egy se akivel össze tudnék jönni, csak még jobban irigykedhettem volna azokra akiknek sikerült.

Szóval nem, nem maradtál ki semmi jóból. A gépezés, tévézés vagy olvasás sokkal szórakoztatóbb, és hányni sem fogsz tőle jó esetben, mint a piálástól.

2023. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, én sem érdeklem a nőket de nem érdekel, elintézem magamnak kézzel és nem kell a felesleges körítés.
2023. jan. 31. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tévedésben vagy arról, hogy mik a "tipikus fiatal dolgok", mert ezek csak egy részét teszik ki - te meg mindenből kimaradsz azzal, hoyg nem mész sehová.

Attól mert nem akarsz házibuliba menni, pasizni/csajozni, még rengeteg más olyan dolog van az életben amit otthonról nem lehet csinálni. Azért nincsenek barátaid mert ezeket meg sem próbálod.

Nem tudod miket szalasztasz el és azt hiszed így nincs is mit bánnod.

Mehetnél koncertekre, színházba, kirándulni, világjáró utakra, múzeumokba, Része lehetnél tanfolyamoknak, közösségeknek, megtanulhatnál másokkal közösen rengeteg dolgot a búvárkodástól a madármegfigyelésen át a kövek felismeréséig vagy éppen hogy hogyan kell egy asztalt helyrehozni, netán hogy milyen egy autóversenyen ott lenni, vagy egy meccsen a tömeggel szurkolni.

Hogy most éppen kockulni van csak kedved az érthető, pont akkor jött a covid meg a bezárkózás amikor neked nyílnod lehetett volna. Meg kockulni jó dolog, én is itt töltöm az időm egy részét a gépnél. De ettől még jó lenne ha megpróbálnál különböző dolgokat amiket még nem csináltál. Mert addig nem tudhatod sem azt, hogy érdekel-e vagy sem, sem azt, hogy nem ott találsz-e jó barátokat.

2023. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem nem zavart a covid, se a lázárás, örültem is hogy online van óra.
2023. jan. 31. 21:47
 7/13 A kérdező kommentje:
lezárás'
2023. jan. 31. 21:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Előtte amúgy is hosszú hónapokat voltam kórházban és rehabilitáción krónikus betegség véget.
2023. jan. 31. 21:48
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Máris megmondtad az okát annak miért vagy visszahúzódó és miért hiszed azt, hogy ennyiből állnak a "tipikusan fiatalos dolgok".

A lányom most 18 és nem ez teszi ki a tevékenységeit, rengeteg mást is csinál egyedül is, a barátjával kettesben is, meg barátokkal együtt is. A fiam meg szintén kocka, őt nem érdekli a gépén kívül csak kevés dolog, soha nem akart házibuliba járni és hasonlókat csinálni, de ő is csinál a családdal, a tesóival sokféle dolgot a gépezésen kívül is.

2023. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ah, nekem a család sokszor csak nyűg.
2023. jan. 31. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!