Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek jobb viszonyba az...

Hogy legyek jobb viszonyba az edzőtársaimmal?

Figyelt kérdés

Már sok éve sportolom azt a sportot - versenyszinten - amit sportolok, de tavaly ősszel átmentem egy másik sport egyesületbe (heti kb. 4szer szoktam járni edzésre). Ahol vannak barátaim, de a "maggal" nem vagyok jó viszonyba. És egyszerűen nem tudom mit csináljak.


Az ún. "mag" sportol velem egy szinten vagy jobban, a többiek rosszabbak mint én. Akikkel viszont jóban vagyok, sokkal rosszabbak mint én, ráadásul évekkel fiatalabbak. Ezért jó viszonyba kéne lennem

a "maggal" (olyan a sport hogy abszolúte egymástól tanulunk - nem mint pl. a futás -, de nem csapatsport). Meg amúgyis teljesen kultúrált csoportnak tűnik, szeretnék velük jóba lenni.


Amikor átjöttem ebbe az egyesületbe, még nem éreztem szükségesnek hogy jóba legyek velük, elegek voltak azok akikkel elég gyorsan összebarátkoztam. De most már nagyon bánom!


Próbálok velük beszélgetni, de sohasem tudom milyen témát vessek fel. Van egy lány aki ugyanúgy korábban szokott jóval odaérni mint én, és vele mindig próbálok beszélgetni, hátha egyszer jóba leszünk. De minimális változást érzek csak. Ráadásul gyakran lecsalja ha egymás ellen sportolunk.


Van egy fiú aki nagyon ügyes, jelenleg talán a legjobb az egyesületben, pedig csak akkor kezdte ezt a sportot amikor én odamentem. Én még amikor kezdő volt próbáltam vele barátkozni. De nem sikerült.


Valaki volt hasonló helyzetben? Mit tehetnék?



2023. febr. 1. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen szituban, de ha valakiben észre tudod venni a jót es a "szépet" akkor könnyű, könnyebb ismerkedni is, vagy valamit odabökni, valami nyitószöveget, amiből már lehet valami válasz is, és így tovább. Ez jutott eszembe hírtelen :) Lassú víz, valóban mossa a partot :)
2023. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!