Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen hobbik, szabadidős...

Milyen hobbik, szabadidős tevékenységet ajánlanátok ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Milyen hobbi/szabadidős tevékenység után nézzek, ahol nagy/több a 18-29 hölgyek aránya? Nemtudom milyen ilyen öntevékeny körök vagy csoportos programok vannak, ahol ezzel a korosztállyal lehetne időt tölteni/ismerkedni.

2023. febr. 2. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Túrázás, kutyaiskola, edzőterem, motorozás.
2023. febr. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Konditerem
2023. febr. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
gyöngyfűzés, körömépítés, avonozás, papírfonás, shoppingtour
2023. febr. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Jóga! Vicc nélkül :D már azért kap nagy szemeket az ember, hogy el mertél menni aztán a többi meg…
2023. febr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Eddig is jókat írtak, de engem hívtak már randira nyelvtanfolyamról és csoportos utazásról is 🙂 (pedig még csak szép sem vagyok.)
2023. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Veszel egy nagymotort aztán olvadozik majd a csajok bugyija.
2023. febr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Ketten is írták a motort mint ismerkedős hobbi...Tényleg érdekelne hogy kell motorral csajozni,mit csinálok rosszul.Több mint harminc éve motorozom,egy nővel sem találkoztam akit ez érdekelt volna.Motorozás közben az ember be van öltözve-kabát,sisak kesztyű-még az arcom vagy a szemem sem látszik,csak haladok A-ból B-be.Álljak meg egy plaza vagy diszkó előtt a motorral és tartsak fel egy táblát hogy ismerkednék?
2023. febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
#7: Van akin nem lehet segíteni.
2023. febr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Karate, ott vannak szépek na meg fittek is. :D

Ezt a túrázást nagyon sok helyen láttam már, hogy ott vannak fiatal csajok. De tapasztalataim szerint mindig a párjukkal mennek. Az ilyen meghirdetett túrázásokra pedig csak öregek járnak. Ezt csak reflexből írjátok már az ilyen kérdések alá vagy ti láttatok már csajt egyedül túrázni? Mert én még soha..

2023. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Főzőiskola, nyelviskola (én pl. nyelvtanfolyamon ismertem meg a feleségemet).

F/31

2023. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!