Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi ez az utcán ismerkedős...

Mi ez az utcán ismerkedős fétis a fiúk/férfiak körében? Miért jobb találomra hajkurászni idegeneket az utcán, mint elmenni egy szórakozóhelyre, társasági eseményre vagy beiratkozni valamilyen csoportos szabadidős tevékenységre?

Figyelt kérdés

A kérdés ihletője, hogy gyakran merülnek fel olyan kérdések az oldalon, hogy hogyan kell lányokat leszólítani az utcán / szeretjük-e, ha leszólítanak minket.

Valamint annak a ténye, hogy a többség - tisztelet a kivételnek - élből megsértődik és elkezd macskás öregasszony létről szóló víziókat köpködni, ha azt találják neki írni válaszban, hogy ez az udvarlási módszer nem bejövős a legtöbb lánynak.

Sok incel kérdésben is nyafognak, amiért leszólítanak lányokat az utcán, azok meg elutasítóan reagálnak vagy bunkók velük.


Tényleg érdekelne, mi ebben a pláne. Miért jobb ragaszkodni egy nem működő módszerhez és hüledezni a működésképtelenségén, mint keresni egy helyet, ahol jellegéből adódóan olyan emberek lesznek, akik sanszos, hogy nyitottak is az ismerkedésre.



2022. máj. 22. 00:27
1 2
 1/17 anonim válasza:

Felnőtt, érett, magabiztos férfiként, ha megtetszik egy nő, akkor BÁRHOL rámegyek.

A többit lexarom.

2022. máj. 22. 00:35
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt is, hogy ha két szatyorral lohol a buszmegállóba, akkor rohadtul nem hiányzol most az életébe?
2022. máj. 22. 00:37
 3/17 anonim válasza:

1. Az ismerkedés kategória nem kérdések kiírására szolgál.

2. A szórakozóhelyen lévő lányok, nők sem feltétlenül akarnak imerkedni.

3. A lányok és nők egy része zárkózottabb életet él, nem szeretik a szórakozóhelyeket, de nyitottak az ismerkedésre. Náluk a netes módszereken kívül nincs nagyon más lehetőség, mint az utca.

2022. máj. 22. 00:38
 4/17 A kérdező kommentje:
Pár órája írt ki ide valaki egy ilyen leszólítós kérdést, azért tettem a sajátomat, ellenkező szempontból is ide.
2022. máj. 22. 00:42
 5/17 anonim válasza:
napi femináci kérdés pipa.
2022. máj. 22. 00:42
 6/17 anonim válasza:
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2022. máj. 22. 00:42
 7/17 A kérdező kommentje:
Ebben mi a femináci kérdés? Nem azt mondtam, hogy ne csajozzatok, csak hogy nem értem, miért tartjátok célszerűbbnek olyan helyen tenni, ahol a legtöbb ember akar is ismerkedni. Mint mondjuk egy túrázó csoportban.
2022. máj. 22. 00:48
 8/17 Gymnospermatophyta válasza:
Szerintem az utca hétköznapibb, átlagosabb, "jobban elérhető" közeg, mint egy akármilyen csoport (ami nyilván elérhető mindenkinek, de értsd jól) vagy egy szórakozóhely, amit nem is szeret mindenki. Értem a kérdés logikáját, ugyanakkor aki az utcán szeretne ismerkedni, az ő oldalát is meglehet érteni szerintem. Hogy az mennyire alkalmas rá és mikor, mennyi embernél stb. az más kérdés.
2022. máj. 22. 01:46
 9/17 anonim válasza:
6.Ugyan miért ebben a kérdésben nincs semmi szabályszegő, és hadd kérdezzen az ember bármit, nem kell folyton jelentgetnetek a semmit...
2022. máj. 22. 02:39
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 22. 03:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!