Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkereső oldal hobbik,...

Barátkereső oldal hobbik, tevékenységek alapján? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van olyan barátkereső oldal, ahol egy hosszú kérdőívet kell kitölteni és az alapján ajánl barátokat a rendszer? (kikapcsolódás, szabadidő hasznos eltöltése, ki mit szeret stb).

Mivel az életben "hasonló a hasonlóval érzi jól magát" ezért ez elég jó opció lehet, ha elég jól van kidolgozva a kérdőív, persze a személyiségtől is sok függ, hogy ki kivel miképpen jön ki.



2022. márc. 27. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz ilyet szóljál nekem is, engem is érdekelne.
2022. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyar oldalt nem ismerek, de ha tudsz angolul a Ur My Type talán tetszene. Személyiségtesztek alapján tudsz ismerkedni/ barátkozni másokkal.
2022. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, angol oldal is érdekelne (hátha vannak fent magyarok).

Remélem nem a MBTI-típusos teszt van fent.

2022. márc. 27. 14:27
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia! Pont egy jó 10 perccel ezelőtt írtam ki egy olyan kérdést, hogy valaki keres-e internetes barátot,szóval ez a kérdés engem is érdekelne vagy esetleg, ha megnézed a kérdésem alatti bemutatkozást és megtetszek, akkor nyugodtan írj egy üzenetet. :)
2022. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, be tudod linkelni az említett kérdést?
2022. márc. 28. 08:13
 6/6 anonim válasza:

Egy Csongrád-Csanád megyei, 17 éves lány vagyok, aki imád olvasni, beszélgetni, új dolgokat tanulni, táncolni és énekelni, (még akkor is, ha nem tud:) ). A jövőben pszichológia, gyógypedagógia terén fogok mozogni. Versek, novellák és regények írásával próbálkozom, francia és angol nyelven tanulok. Ha Te is egyedül érzed magad a nagyvilágban és vágysz arra, hogy valaki igaz barátod legyen, akkor írj nekem nyugodtan itt.

(Remélem így jó :))

2022. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!