Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Bárhová megyek,bárkivel vagyok a másik személy mindig érdekesebb ,vele mindig többet beszélnek. Mindig úgy érzem hogy én nem érdeklek senkit,engem nem akar senki . Mi lehet ennek az oka ,hogy sosem engem választanak? Tényleg velem van a baj?

2023. febr. 5. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Unalmas lehetsz. Vagy negatív a kisugárzásod.
2023. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Veled
2023. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megállapítani. Ha nem is akarod ide akkor privátban, de írj már egy szituációt, hogy milyen esetekben szoktál így járni. Régi haverok vagy újak? Ők mióta ismerik egymást? Te is kezdeményezel feléjük vagy csak csendes megfigyelő vagy aki néha hozzászól a dolgokhoz?
2023. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj konkrét példákat, ennyiből nehéz megmondani, és csak általános rövid válaszokat tudunk adni neked.
2023. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a baj, hogy te nem érdeklődsz mások iránt. Például én olyan ember vagyok akivel az emberek többsége nagyon szeret beszélgetni mivel ha beszélgetek valakivel, én nem akarom magamon tartani a reflektorfényt és hagyom meg élvezem ha nem rólam beszélünk. És ezt az emberek nagyon szeretik és ha te így álsz hozzá az emberekhez, akkor ők is ilyen módon alnak majd feléd és a beszélgetés s során rád is kerül némi idő ha egy olyan beszélgető partnered van aki tisztában van hogyan kell beszélgetni. De néha találsz olyanokat is akik csak magukról fognak beszélni és te csak érdeklődsz, de ha el mész a beszélgetésből, akkor is jofejnek fognak tartani mert minden ember szeret magáról beszélni.
2023. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Én is inkább beszéltetem a másik felet saját magáról, ha nem éppen olyan jó kapcsolatban vagyunk és nincs más lehetőség mert ő nem igazán nyit felém(de jobb mint a kínos csend 1-2 órán át.) Beszélni beszélnek magukról meg bele tudsz kérdezni még dolgokba addig oké, de vissza kérdést már nem kapsz. Szóval hiába beszélteted magáról meg hozzászólsz 1-2 dologhoz közben nem fog jó fejnek tartani. Főleg akkor ha ő beszél egyfolytában te hallgatod és rád nem is kíváncsi.

2023. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!