Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A táborban senki nem akar...

A táborban senki nem akar velem lenni egy szobában. (1 hetes ottalvós tábor) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten vasárnap megyek edző táborba (vasárnaptól-szombatig maradunk) és senki nem akar velem egy szobában lenni. Mit tegyek


Tegnap kérdeztem, hogy lesz -e valaki a szobatársam de senki sem akar...


Egyébként már a múltkori edzésen is csúfoltak meg minden és az egyik edzőm (akiről nem néztem volna ki) ő mondta mindenki (edzéstársaim) előtt, hogy miért nem vagyok hajlékony meg, hogy nem vagyok jó semmiben meg ilyeneket mondott. (Szerencsére a szomorodottságot visszatartottam és úgy tettem mintha mi sem történt volna) De ez nagyon bántó volt számomra.



Egyébként még a suliban év vége felé se volt kb. barátom és ez nagyon rossz volt. Ott gondoltam, hogy mélyponton vagyok de, hogy ennyi ideig mostmár!?



(Bocsi, hogyha összevisszairogatok csak most nagyon kavarognak a gondolataim...)


Valaki tudna valami tanácsot adni, hogy legyek túl a mélyponton és, hogy mit csináljak, hogy ne legyek egyedül a táborban (mert amúgy 1 hetes és ottalvós is)



#tábor #mélypont #1 hetes #Senki nem akar egy szobába lenni velem #Hogyan legyek túl
2021. júl. 14. 00:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Egyébként azért is nehéz nekem ez most mert én alapból pesszimista vagyok. :/
2021. júl. 14. 00:55
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Arra nem gondoltál, hogy ne menj el? Mi értelme ha mindenki téged szivat?!
2021. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Örülj neki legalább senki nem fog a füledbe horkolni
2021. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Miért méssz el ha úgyis csak bántanak?


,,Az okos látja a bajt és elrejtőzik" 😅

Én ha olyan helyzetben vagyok akkor tudom hogy hová nem kell menni biztosan.

Szerintem inkább ne menj mert csak magadnak ártasz :/

2021. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

2/3: De gondoltam, de rohadt sok pénzbe kerül (már bocsánat a kifejezés ért) és már nem kapjuk vissza a pénzfelét se sőt kb. semennyit és azért nem olyan gazdagok a szüleim.



3/3: Én azért nem így fognám fel, mert én nem annyira szeretem a magányt (mert kb. egész életemben egyedül vagyok) és azért egy táborban... Főleg, hogy biztos hogy meg fognak prankelni legalább egyszer.

2021. júl. 14. 01:10
 6/24 A kérdező kommentje:
4/5: Mert rohadtul sokba került és a szüleim nem gazdagok. És nem kapjuk már vissza a pénzünket se. :/
2021. júl. 14. 01:11
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Mivel csúfolnak? Mennyire érdekel az a (gondolom sport), amit csinálsz?


Lehet nem akarnak melléd menni, de nem fogják engedni hogy egy hely a semmibe menjen (nem tudom mennyi a maximum férőhely), szóval biztosan kerül melléd valaki. Vele a közel 1 hét alatt össze tudsz haverkodni, egész nap együtt lesztek.


A másik, hogyha nem is lenne szobatársad, attól még bárki mással is haverkodhatsz. Bárki aki éppen edzeni megy reggel, vagy kocog, vagy ül valahol és pihen, vagy ketten dumálgatnak, vagy külön kajálnak, vagy valaki egyedül eszik, sétál, napozik vagy bármi, odamehetsz és beszélgethetsz velük, megkérdezheted csatlakozhatsz-e hozzájuk.


Legrosszabb esetben pedig bármikor elmehetsz a táborból, beszélj a szüleiddel hogy milyen helyzetben vagy (bántanak, piszkálnak) és hogy ha rosszul érzed magad, szeretnél elmenni. A szüleid beszéljenek az edzővel, hogy a pofáját tartsa csukva és segítsen neked barátkozni, kapcsolatokat kiépíteni, figyeljen rád.


Illetve a tábor után ha ilyen rossz a közeg, érdemes lenne új helyet nézni új emberekkel, ahova járhatsz az adott sporttal vagy tánccal, vagy nem tudom mivel.

2021. júl. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%

MIféle tábor ez ahol rohadt sokat kell fizetni?

KÉRDEZŐ erről beszélned kell a szüleiddel, tanárokkal hisz ő érdekük is hogy a gyerek jól szórakozzon de ha nem ezt simán megbeszélhetitek ahlelyett, hogy te hozol döntéseket a fejedben. Mond el szépen nekik, hogy a többiek bántanak, kiközösítenek, csúfolnak és senki nem akar veled lenni így szenvedés lenne csak ezért inkább valahogy megoldjátok a gondot mivel így értelmetlen lenne elmenni, olyan drága meg csak nem lehet egy sima tábor és ezt max ha gondolod hogy ne legyen bűntudatod, diák munkával (vannak nagyon egyszerűek is) vissza fizeted és nem lesz gond. de már érdekelne miféle tábor ez. Én biztosra nem mennék még ha fizetős se így mert kb.szenvedni fogsz csak úgy akkor már azért szenvedj, hogy mi lesz a pénzzel stb..vagy színlelj betegséget, így most amúgy is még tart a covid, nem múlt el telejsen, beparázhatnak emiatt bár csodálkozom, hogy máris szerveznek táborokat mikor alig jöttünk ki a covidból még. Pl.hányás, hasmenést simán szimulálhatsz úgy hogy nem ellenőriznek. Amit magadnak is elő idézhetsz, hogy hiteles legyen.

2021. júl. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Anyukád mit mond?

Arra mit lépett, mikor mondtad neki, hogy az edző nyilvánosan, a többiek előtt hangosan leminősített, megszégyenített? Te tudod, hogy az edző miért tette ez?

Mi ez a sport?

2021. júl. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Ez durva, hogy még az edző is megszégyenít mindenki előtt nem, hogy a többiek is piszkálnak.

Nem ér ennyit az a tábor, sőt én szépen megbeszélném a szüleimmel, mindent elmondanák akár iskolapszichológusnak is, mert tanárról is szó van. Meg fogják érteni, de ha nem lépsz és inkább szenvedni akarsz akkor nem értem mi a kérdés...

2021. júl. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!