Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ne érdekeljen mások...

Hogy ne érdekeljen mások véleménye?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokat foglalkozom azzal, hogy mit gondolnak rólam mások. Egy csomó dolgot nem merek azért megcsinálni, nehogy az osztályom, vagy bárki más kibeszéljen vagy leszóljon érte. És néztem már ilyen videókat, de ott olyan könnyen elmondják, de valahogy én akkor is stresszelek. Például ha van mondjuk egy felelés amiről előre szólnak, hogy ki mikor felel, akkor én már attól a pillanattól ettől félek, és egyszerűen nem merek másra gondolni csak hogy mennyire félek ettől és hogy sikerülni fog-e, mit fognak szólni a többiek. Hogy válatoztassak ezen??

2023. febr. 8. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Növeld az önbecsülésedet.
2023. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudnád most mit gondolok rólad..
2023. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz?
2023. febr. 8. 20:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem leesett miért írtad.:'D
2023. febr. 8. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell keresned az okát, miért van ekkora szorongásod. Így nem fogsz tudni önmagad lenni soha, ez állandóan vissza fog húzni téged. Csak és kizárólag saját magadnak kell megfelelned. El kell szépen lassan jutnod arra a szintre, amikor azt tudod mondani, hogy "nem baj, én elégedett vagyok, mindent megtettem." Semmi önbecsülésed és önbizalmad nincs, ez óriási gond. Akár pszichológust is felkereshetsz,nem kell elmondanod senkinek, hogy jársz, de mégis segíthet rengeteget. Egyedül nehéz ezen túllépni, de persze nem lehetetlen. Sajnos erre nincsen varázsszer, nem tudod a problémát eltűntetni csak úgy, meg kell találni az okát és dolgozni kell rajta, ami bizony lehet több év lesz mire túljusz ezen. Én is hasonló voltam, szóval tapasztalatból beszélek. De én pszichológushoz járok már 9 éve, így sikerült már azért túllendülni ezen.
2023. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinted oket erdekli, h te mit gondolsz roluk? Vagy szted mindeki hibatlan rajtad kivul? Mindenkinek ugyse lehet megfelelni meg nem is kell. Add onmagad es aki bir bir aki nem annak viszlat
2023. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!