Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érdekeljen...

Mit tegyek, hogy ne érdekeljen mások véleménye és hogy ki mit beszél a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Sajnos, elégé érdekel, hogy mit mondanak a hátam mögött és hogy milyen embernek tartanak, de ezen változtatni szeretnék. A megfelelési kényszer is ki készít. Mit tegyek? L

2020. szept. 13. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen voltam, ez idovel valtozott. Meg kell tanulni hogy az emberek 99%-a jelentektelen es semmit nem er. Magadra kell osszpontositanod.


Amint megtanulod hogy az eleted meg te is igazabol egy nagyon nagyon nagyon apro resze vagy a tarsadalomnak es a vilagnak rajossz hogy tul sokat adsz masok velemenyere.


Probalj meg ugy tekinteni magadra hogy ne legyenek ilyen gondolataid.


Megis kit erdekel random emberek mondanivaloja? Szarni kell mindre.

2020. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én általában az őszinte barátaimat/családtagjaimat szoktam erről megkérdezni, és ezek alapján változtatok a stílusomon ha kell:)

Azzal tudsz ez ellen tenni, hogy megpróbálod magadat a legjobbnak látni, illetve úgy is viselkedni, továbbá akikre felnézel, azokhoz hasonlóan viselkedni/beszélni.

(Nekem az is segített, hogy beleképzeltem magamat abba a helyzetbe, hogy én vagyok xy egy híresség:D)

2020. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehyszeru. Semmit. Ha ezen kapod magad hogy azon agyalsz mit gondolnak masok, eltereled a gondolataid, ha vmi dontes elott allsz akkor meg a szivedre es az eszedre hallgatsz, nem arra h mas h dontene.
2020. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép szóval mondom csak le kell őket szarni aztán kész, nekem úgy sikerült ezt el érnem hogy munkámból kifojólag sok helyen voltam és annyi emberrel találkoztam már hogy egy idő után már nem érdekelt ki mit gondol rólam? Mennyi az esélye annak hogy újra találkozzunk?

Majd haza jöttem aztán már itthon sem érdekelt ki mit mond rólam,megtanultam le szarni a dolgokat,el engedtem minden olyan dolgot.

Ha megnézzük a dolgokat őszintén mindenki le szarja a másikat,maximum az utcán össze akad a tekintettetek aztán 1-2 percig ha rá gondolsz jó esetben, nevetnek az utcán és pont rád néznek és te azt hiszed hogy rajtad nevetnek közben ez nem igaz csak pont össze akadt a tekintettetek majd ez rossz érzést kelt benned.

Ismerősökkel sem kell foglalkozni sokan szeretnek trécselni főleg a nők sok esetben ki beszélik a másikat, mindig találnak valami problémát az adott személyben leginkább az irigység beszél belőlük ezekkel sem kell foglalkozni.

Tedd azt amit jónak látsz, foglalkozz a családoddal és mindenki mást aki a fontos neked szard le, ha megtetszik valaki akkor nyugodtan nézd meg ne félj, hajrá.

2020. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit értelmetlenül írtam a dolgokat,család és aki fontos neked azokkal foglalkozz csak, mindenki mást szarj le.

Egy dolgot kell megerteni,99%ban az utcán vagy máshol mindenki szarik egymásra és 1-2 perc múlva el is felejtik egymást maximum akkor nem ha pl megtetszik neki az a személy.

2020. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod, hogy másnak joga van ahhoz, hogy ezt-azt gondoljon. DE ez csak az ő valósága! Ha te egy virágot csúnyának látsz, attól más még láthatja szépnek. Jogotok van hozzá? Természetesen. Ugyanúgy minden máshoz is (ésszerű határokon belül persze!)
2020. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Testőrt kell felvenni, aki minden rosszindulatúnak lekever egy csicskalángost ha beszól :D
2020. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!