Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érjem el, hogy ne érdekel...

Hogy érjem el, hogy ne érdekeljen mások véleménye?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok félek, hogy hülyének néznek vagy leégetem magam, így inkább csendben meghúzódom, de szeretnék a társaság központjában is lenni, de nem tudom legyőzni a megaláztatástól való félelmemet. Mi tegyek?

2018. szept. 3. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan dolgot tegyél, ami biztos nem ciki. Kiemelkedő versenyeredmény szerintem soha nem ciki, sem sportból, sem más tantárgyból.

Én is sokáig féltem emiatt, de aztán elkezdtem felszólalni, elmondani a véleményem, versenyekre járni, sportolni meg minden ami jött(fotó verseny)

És ha középpontba nem is kerültem, de megismertek, tudtak a nevem, tudtak hogy mi mindenben tudok segíteni.

Csak legyél önmagad, akkor is ha ez rajzban, tudásban, vagy sportban mérhető.

Nálunk felfigyeltek a tehetséges emberekre.

2018. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak simán ne érdekeljen, ez egy olyan cél, ahova csak egy út van: az egyenes. (Amúgy minden félelmet úgy tudsz megszüntetni, ha nem utasítod el a tárgyát, vagy annak a gondolatát. Itt pl. elfogadod, hogy/ha leégeted magad, és nem görcsölsz rajta, hogy elkerüljed.)
2018. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad meg önértékelésed. Ha van,nem mások véleménye szerint fogsz táncolni,nem mások VÉLEMÉNYE dönti el,hogyan élsz,mit csinálsz,élj úgy,ahogy tetszik,egészséges kereteken belül.
2018. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak az a gond, hogy egyáltalán nincs önbizalmam.
2018. szept. 3. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem önbizalom kérdése. Megfelelési kényszer. Döntsd el, kinek akarsz megfelelni. Ki van az első helyen. Te, vagy mások.
2018. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Agyhalotnak kell lenni, őket nem érdekli.
2018. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!