Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen hobbit ajánlanál, hogy...

Milyen hobbit ajánlanál, hogy emberek között lehessek, de nem kerül pénzbe?

Figyelt kérdés

Hétköznap délelőtt 10 és délután 1 között keresek valamit fixen, ahova mindig tudok járni - csinálni.


Lány vagyok, 28 éves. A célom, hogy társaságban legyek.


Gondoltam a sportra, de nem sportoltam soha, és nagyon vékony vagyok alig 43kg, az edzőteremből kinéznének. Fogyni nem szeretnék!


Tanfolyamra is gondoltam, de horror áron vannak ezek a sulik-tanfolyamok.


2023. febr. 12. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Lemenni játszótérre anyukák közé. Sétálgatni plázában vásárlás nélkül. Elmenni önkétesnek valami állatmenhelyre.

Ez az idősáv nem túl kedvező, mert a legtöbb ember ilyenkor dolgozik vagy tanul.

2023. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Túra, kutyasétáltatás, könyvklub
2023. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ebben az időpontban javarészt nyugdíjasokat fogsz találni, mivel mindenki dolgozik. Általában 10-kor nyitnak a plázák. Shoppingolj, aztán majd csak összeakadsz valakivel.
2023. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Javaslom hogy hétköznap délelőtt 10 és 1 óra között járj el dolgozni és akkor még neked fognak fizetni és emberek között is leszel, ami hozza magával hogy kialakult egy normális életritmus amiben megtalálod majd hogy mi is az ami igazán érdekel téged.
2023. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Edzőteremből nem néznének ki és nem csak fogyni lehet, hanem izmosodni is.

Esetleg könyvtár?

2023. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Hááát ebben az időszakban tényleg elég nehézkes. Esetleg vmi kávézó 11től akkor megjelennek a dolgozó emberek ebédelni, kávézni. Te meg elücsörögsz egy kávé fölött, az nem vág földhöz anyagilag és emberek vannak körülötted. Mondjuk, hogy mit kezdesz velük, azt nemtom.
2023. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Edzoteremben nem fogynal.


Korodbeli tarsasagot inkabb delutan 5-tol talalsz estig. A fiatalok dolgoznak vagy tanulnak legtobbszor.

A kondi az egyetlen hely,ahol par ember van napkozben is.

Kondi elott egyel es utana is. Sulyzos edzest csinalj meg gepeken.


Nem neznek ki. Inkabb a dagadt emberek gazak. A te modellalkatod mindenhol az egyik szepsegidealt testesiti meg.

2023. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kondit én azért nem ajánlom, mert oda edzeni jár az ember, nem ismerkedni.


Ki nem állhatom, mikor valaki odajön hozzám barátkozni. Beszélgessünk a parkolóban, pultnál, vagy öltözőben, ne edzés közben!!

2023. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as!

Egyrészt nem írta, hogy ismerkedni akar, másrészt ha ismerkedni akar, akkor úgy tud beszélgetni a parkolóban, pultnál, vagy öltözőben, ha oda jár a terembe.

2023. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szőröslábú hobbit.
2023. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!