Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem tetszik akkor is illik...

Ha nem tetszik akkor is illik elfogadni a Valentin napi ajándékot, vagy az azt jelenti, hogy viszont tetszik?

Figyelt kérdés

Ha megköszönöm és elfogadom akkor is azt hihetik, hogy tetszenek nekem?

Meg, ha nem szeretném elfogadni ilyenkor mit szoktak mondani?

Pl.: Köszönöm, de nem kérem?


Új munkahelyem lett ahol komolyan veszik a Valentin napot és nem tudom ilyenkor mi a szokás.


Remélem nem néztek hülyének, de komolyan kérdezem.



2023. febr. 13. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Miféle munkahely az, ahol "komolyan veszik a Valentin napot" ??? Ez nem munkahelyi téma.
2023. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon fura nekem. Ilyen multinacionális cég? Vagy ekte külföldi? Csakmert magyar cégeknél ez nem nagyon szokás.
2023. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem is fura. De itt ilyenek az emberek. Szeretik az ünnepeket, és elég sok a külföldi is.

Multinacionális.

2023. febr. 13. 01:30
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"Juli/Pisti, segíts kérlek, tudod még új vagyok a cégnél. Mit szoktatok csinálni Valentin napon, mit szokás itt egymásnak ajándékozni, légyszi világosítsatok fel, mert ez lesz az első ilyen napom és nem ismerem még a szokásokat".


Elég gáz, hogy ezt egy felnőtt embernek el kell magyarázni. Engem bezzeg nem vesznek fel multihoz.

2023. febr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg szexpartit tartanak?
2023. febr. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4-nél a pont. Lehet hogy náluk ez ugyanolyan kis komolytalan ajándékozás, mint a titkos mikulás ajándékozás ami decemberben szokott lenni sok helyen. Ebben az esetben bunkóság és elég rossz pont elutasítani. Viszont ha ez azt a célt szolgálja hogy elhívd randira azt a munkatársad aki már egy ideje tetszik, akkor jobb elutasítani, ha amúgy nem tetszik az illető. De mi nem fogjuk tudni megmondani neked hogy a 2 opció közül melyik igaz, csak egy munkatárs.
2023. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg, ki a főnök! Közöld velük: "Én nem ünneplem".
2023. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!