Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tegnap kicsit kiakadtam....

Kopito1985 kérdése:

Tegnap kicsit kiakadtam. Mielőtt valaki azt hinné 15 éves vagyok, és komolytalan, nagyon nem. Bish Barbie, Conchita Wurst, Valentina Sampaio velemeny? Én megirom hosszabban.

Figyelt kérdés
Ezek mind azok az emberek lehetnek akik nem átlagossak és mind a nagy rész emberiség által rossz példát mutatnak a kis gyerekeknek. Álljunk csak picit meg egy szóra. Otthon amikor a apu kiabál az anyuval, vagy van alkoholista a családban, az a kisgyereknek milyen példát mutat. Bish Barbie ban milyen agresszivitás van ami annyira durva, semmilyen. Egy ember aki nem érezte jól magát a bőrében. Valószinű, de nem biztos, hogy a fenti két ember Bish B. n kivül is a pályafutásukat ugyanúgy kezdték, de nem biztos. Az, hogy nap mint nap elkell viselni B. B. nek mindenféle homárt a pénzért, nem lehet könnyű. Nem tudhatjátok mi van ez mögött, nem tudhatjátok milyen gyermekkora volt, min ment keresztül, senki nem tudd semmit erről az egészről. Jöttök itt azzal, hogy illegális dologból szerzi a pénzét, miből is a testéből, akkor szerezd te is te retardált, és próbáld meg elviselni azt a hányinger embert elviselni amilyen te vagy, és ő nem mond neked nem-et mert adsz neki pénzt. A videók, a youtube kiábránditó, miért is? Ha ezaz ember akarna vezethetne egy smink iskolát, mivel nagyon ügyes. Lehordjátok őt, lemondjátok, ti mit értetek el eddig az életben? Mire vagytok ennyire büszkék azok akik csesztetitek őt és ember számba nem nézitek, hm? Van egy jó barátom, ő ügyvéd a legfelsőbb biróságon, egy nagyon nagy neves ember, amikor a főiskolát végezte el még lány volt, de most már fiú, mert nem érezte jól magát a bőrében. A birók, jogászok ezt tudják róla, annyira érzékeny, kellemes jó ember, kit érdekel az, hogy nem átlagos. Csak a idióta hülye ember csinál ebből gondot, ne legyetek seggfejek, gondolkozzatok el azon, hogy ti fikázók mire jutottatok a életetekben és boldogak e vagytok, szar nép, tisztelet a kivételnek..

#Chonchita Wurst #Valentina Sampaio
2020. szept. 19. 07:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Mindenki fél van háborodva valami miatt. Ki ezért ki azért. Látjuk ez a téma igen sok indulatok hoz ki belőled.

Szerintem ülj le, nyugodj le. Kapcsold ki a tv t a netet egy kicsit és olvass vagy nézd a falat. Foglalkozz saját magaddal és a családoddal. Nem éri meg apróságokon felhúzni magad és el rontani a napod! :)

2020. szept. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de szerintem E/2-ben írni erre az oldalra, kioktatva másokat, igenis gyerekes. 85-ös vagy? Akkor pláne. Nem tudom, mi célod van ezzel a kérdéssel, neked van egy véleményed, másnak meg más.


Egyébként én is elfogadó vagyok a mássággal szemben, de a te stílusod, amiben a véleményed tálaltad, kiakasztott.

2020. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyesnek pedig teljesen igaza van.


Anonim oldalon ne kezdj vitát másokkal korán reggel, nem éri meg. Youtubeon is nyugodtan kommentelhetsz a videók alá, ha attól jobban érzed magad.


Szép hétvégét!

2020. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom ki ez az ember, de durva hogy felnőtt ember így kiakad azon hogy az emberek nem kedvelik a kedvenc vloggerét. A YouTube komment szekciójában pedig szerintem is több vitapartnert fogsz találni mint itt a gyakorin.
2020. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mire fel vedesz egy buta r!bancot? Kit erdekel, hogy elotte ferfi volt? Senkit. Nem azzal van a baj, hogy transznemu (jo, sokan ezt sem tudjak elfogadnom, de azon a retegen most tegyuk tul magunkat, a kerdes kedveert).


Az a baj, hogy nem latod, hogy a fiataloknak ezek a mai influencerek egy nagyon rossz kovetendo peldat mutatnak. Sem ezek az influencerek, sem a kovetoik nem kaptak megfelelo figyelmet a szuleiktol, nevelest.


Nem kell messzire mennunk a magyart influencerek pocegodreben, ott can az a szerencsetlen zsebibaba, aki ezt latja mas influencerektol, hogy eleg kipakolni a segget es akkor ertekes lesz (ertekes alatt ertsd: kovetoket, figyelmet szerez) mert a szuleiktol nem kapnak eleg figyelmet. Szerinted komolyan vedeni kenr azokat, akik miatt sok lelki rokkant lany majd valoszinuleg a rosszlanyokon szerzett kuncsaftok penzebol fog megelni, mint a "peldakepeik"? Ahelyett, hogy megtanitana nekik valaki, hogy az nem dicsoseg, ha legtobb ferfi csak targykent tekint rajuk.


Lehetne ezt meg nagyon sokaig folytatni, de ugy erzem, hogy az eddigi mondandom sem fog celba erni.

2020. szept. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké, kidühöngted magad. Remélem most már jobb.

De akárhogy vered magad a földhöz, az emberek nagy része nem fogja szeretni ezeket az affektálós hímnőprostikat. Nem azért mert azok amik, hanem mert rendkívül káros a tevékenységük!


Valentina Sampaio gyönyörű, és nem ez a Bishbarbie meg Silicone Barbiana kategória, ha jól tudom ő A-listás modell, de az biztos hogy nem shemale prostituált.

2020. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező,


elnézést, hogy én csak így öregesen, "régi vágású" hangnemben válaszolok.

1. Igen, engem is meghökkentett a keserűséged - valami van mögötte, és nem tartom kizártnak, hogy te magad is vágyakozol egy másik életre. Vagy a nemeddel, vagy a kinézeteddel, vagy a munkáddal nem vagy megelégedve, és vágysz a vélt csillogásra, amit az általad fentebb említett hírességek bizonyára bírnak szerinted. Próbáld letisztázni magadban, mi a gond! Nemi hovatartozásod, szexuális irányultságod gondjait szerintem mielőbb beszéld meg szeretteiddel, vagy legalább valakivel, aki neked lelki támaszt nyújthat. Már jobban fogod érezni magad!

2. Nem tudom, kik ők, akiket írtál, influencerek vagy ilyesmik?

Hát képzeld el, én munkám egy részén óraadó is vagyok általános iskolában. Pár éve kérdeztem a gyerekeket, mik szeretnének majd lenni. Na, a legtöbb gyerek az influencert mondta - akkor még azt sem tudtam, mi az. Most pár évvel később még mindig ez a vonzó "állás" számukra.

Kérdem én, ki fog rendesen dolgozni, hogy fog működni az élet, ha mindenki valami álomvilágban él?

Ráadásul előbb-utóbb rájönnek, hogy muszáj lesz választaniuk és odatenni magukat, muszáj lesz céltudatosan dolgozni és felelősségteljesen élni.

Szóval én pl. nem "fikázok" senkit, szavaid szerint, de sajnálom őket, mert van miért. Téged is sajnállak, és remélem, irányt vesz majd az életed!

2020. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy férfiból "nő" lett. Azt csinál magával, amit akar. Ez az ő dolga, ezzel semmi problémám.

A probléma azzal van, hogy a szexmunkát reklámozza a fiatal követőinek! És nekem ne mondja senki, hogy "jaj milyen nehéz lehet neki, ilyen munkát végezni mennyire megterhelő lelkileg.. nem tudjuk,hogy milyen gyerekkora volt." Mindig van más lehetőség. Bármikor tudott volna másféle munkát vállalni, csak ugye akkor nincs pénz drága holmikra.. :)

Egy vállalhatatlan, értékek nélküli, gusztustalan példát mutat a tiniknek. Ezzel van a baj.

2020. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
1* nem hozott ki sok indulatot, csak szeretem a véleményem kifejteni, és a napom sincs elrontva, csak kiváncsi voltam más véleményére. 1Dolgot nem irtam le, hogy tisztelet a kivételnek az emberekre gondolva. 2* nem irtam talán oda, hogy tisztelet a kivételnek :) Továbbá nem oktattam, csak nem tetszett már az, hogy mindig az van irva mindenhol, hogy a kis gyerekeknek mi milyen példa meg ... Eléggé sok embert ismerek, nem birom az erőszakot, azt ahogy sok férfi a feleségével, barátnőjével bánik, hogy terrorban tartsák őket, szerintem sokkal nagyobb gondok vannak, mint, hogy a kis gyermekek ezt látják, meg azt. Elkell fogadni a másikat. 3* én nem a vita miatt irtam le a véleményem és voltam kiváncsi más véleményére. 4* nem kedvenc vloggerem, tegnap egy komment olvasása után úgy éreztem ezt van kedvem leirni ide, ennyi, semmi több nincs ebben 6* Igen, gyönyörű, nem is mondtam, hogy az, de hidd el nagyon sok hozzá hasonló ember aki igen nagyon szép, ugyanúgy azzal foglalkozik, volt megrendezve egy szépségverseny Bangkokban, ne tudd meg milyen jól néztek ki a döntősök, és sajnos sok közülök ha most már nem is, de annó azzal a dologgal foglalkozott amég nem lettek felkapottak.
2020. szept. 19. 09:15
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Hát hallod... 7-esnek igaza lehet. Valami biztos van nálad, heteró pasi nem foglalkozik transzikkal.
2020. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!