Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változtassak az attitűd...

Hogyan változtassak az attitűdömön?24/F

Figyelt kérdés

Alapvetően egy határozott, magabiztos személy vagyok, büszke az elért sikereimre viszont azt vettem észre a munkahelyemen , hogy kevesen tartják vagy tudják velem tartani a szemkontaktust. Elég magas is vagyok 195 cm, és néha azt érzem más emiatt is rosszul érzi magát, amikor velem beszél... Kicsit zavar hogy mindig amikor a mi teamünknek beszél valaki mindenkire néz de rám sosem.

Elég erős a kisugárzásom, de azt nem szeretném, hogy az emberek ódzkodjanak velem társalogni.


Lenne valami tanácsotok hogyan fejleszthetném a testbeszédem?

Vagy az attitűdöm, kifejezésem?


Már egy ideje észrevettem és egyre jobban zavar belül.


Az építő hozzászólásaitokat előre is hálásan köszönöm!



#testbeszéd #nyitott #Erős kisugárzás
2021. szept. 15. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a te bajod hanem az övék. Valószínűleg kevés az önbizalmuk.
2021. szept. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom egyeshez. Nyápic az átlag magyar. Eleve a HResek szeretik a nyápicokat felvenni egy céghez. (...)

Aztán a legtöbb ember már a hatarozottságtól betojnak/utálnak titokban. De mindenképpen fel vannak háborodva ezen, anélkül hogy barmi rosszat tettél volna. Ugyhogy nem irigyellek. En is elég hatarozott fellépésű vagyok. Nem agresszív csak önazonos. Na ezzel nemigen szeretnek szembesülni. Es nemmellesleg néhány ha magas vagy arra is lusta, hogy felnézzen a szemedbe ha álltok, megfájdul a nyakaaa..


Telistele vannak komplexusokkal az emberek. De semmin ne változtass (47/N vagyok), mert végülis lemorzsolódnak eltakarodnak mellőled a nyápicok és hernyók, csak arra vigyázz, ne fúrjanak meg.

2021. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Engem megfúrtak. Azóta frusztrált vagyok.

2021. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3# Sajnálom, hogy frusztrált vagy. Miért vagy az, mert még ott vagy, vagy azért, mert úgy maradtál frusztráltan?


Ha "többe kerül" ott maradni, mint menni, akkor menjél! Nem a fizuk közti difi differenciálja az életminőségedet hanem a közérzeted.


Tudod van az a helyzet, amikor amennyivel többet keresel, na azt költhetes is pirulákra, hogy kibírd a közeget.

2021. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Ez ennél jóval összetettebb. Nem is feltétlenül munkahelyi.

2021. okt. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!