Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a nagy helyzet hogy nagyon egyedül érzem magam a korosztályomban és igen tudom.

Lehet most ez beképzeltnek tűnik, de a suliba ahova járok az osztályba mindenki éretlen és már megszólalni se tudok hogy hogyan kell a korombeliekkel mert teljesen kívülállónak érzem magam közöttük. Van aki hasonló és lenne kedved beszélgetni vagy tippeket adni hogy mivel üssem el az időt erről a kattogásról?

Vagy valami ingyenes online oldalt ahol ismerkedhetek?

Köszönöm a megértést és a válaszokat előre!



2023. febr. 22. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Online? Ez már régen rossz.

Menj le sportolni közösségbe és jönnek magától a haverok. Muay thai- ra járok rengeteg spanom lett onnan.

2023. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, csak attól félek, az erőemelésen gondolkoztam csak nem tudom hogy iratkozzak be oda:(
2023. febr. 22. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél egy baráttal
2023. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Odamész és kifizeted ennyi. Először nehéz megindulni, én is fostam de utána sínen vagy tesa. Haverok ott lesznek nem online.Indulj meg már holnap ne halogasd.
2023. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon köszönöm és minnél hamarabb elmegyek és érdeklődöm.

Köszönöm azért az első 2-nek is.

2023. febr. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!