Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a kozmetikus vagy körmös...

Ha a kozmetikus vagy körmös megkérdezi miújság, ti miről szoktatok elkezdeni beszélni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék az iskoláról vagy az időjárásról beszélni:)
2023. febr. 23. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Annyit válaszolj:

-Nem mindegy!? Kezed járjon ne a szád!

2023. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Kínlódom. Én utálok beszelgetni (small talk)pláne ha sok idő.

De próbálom mindog Rá terelni. Meséljen ő magáról!

Szoktak is én meg kamuzok összevissza.

Pl a barátja igy meg úgy, tervezik az eljegyzést erre mesélek én is hogy az én barátom(aki nincs)így meg úgy. Vagy hogyan lett vállalkozó hogy kezdte miért honnan, aztán én meg kamuzok vmit.

Rühellem az egészet kínlódva kibirom. De mindenki olyan szivesen mesél magárol.

De én amugy se tehetem. Ha elmondanám hogy drogos az exem, másik a sitten, hol van munkám hol nincs, vagy olyanokat hogy anyám kidobott az utcára és marha kemény az életem, de legalább diplomás vagyok, csak lesnének meg kibeszélnének egymást közt. Magamról szinte SEMMIT nem tudok elmesélni small talkbanc sak hazudozni összevissza, mert mindenki ugy nézne rám mint egy ufora.

2023. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
*tehát hogy ne kelljen kamuznom nagyon igyekszem azon lenni hogy a másik meséljen magáról inkább. Szivesen teszik ugyan csak engem nem érdekel a vattacukros eljegyzése se másoknak meg ugy eleve egy kozmetikus élete0
2023. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Legalább egy ember értette!

1.voltam

2023. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ciki az iskola vagy az időjárás? Onnan lehet továbblépni is, ha pedig csak a kötelező köröket akarja mindenki letudni, akkor utána meg is lehet állni. :)

Mi pl csomószor beszélgettünk az épp szóló rádióról, hogy milyen gáz, ami épp szól, vagy amit a hírekben mondtak. :)

Húsvét, Karácsony, nyaralás, telelés, épp mi a terv.

Ő milyen tanfolyamon volt mostanában, milyen új mintái vannak, mit láttam neten, stb.

Mit szólt a környezet a legutóbbi körömhöz.


Kb. végtelen a semleges témák száma, ha nem akarsz személyesbe belemenni.

2023. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Én a mi újságra konkrétan azt szoktam válaszolni, hogy semmi.

Ez nem egy igazi kérdés.

2023. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
#2-es átérzem. Én sem szeretek a skizofrén tesómról beszélni, meg úgy az egész tragikus életemről.
2023. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Képzelje, amióta itt jártam, ismét megnőttek a körmeim!" :)
2023. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
1 mondattal nem lehet reagálni mert ott ülsz kb fél órát, műszempillánál lehet 1.5 órát is. Valamit téneg ki kéne préselni olyankor.
2023. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Változó van olyan amikor tényleg csak köszönünk egymásnak elmesélem kb 10 mondatban mi történt aznap és utána csönd van mivel a műkörmös is érzi,hogy semmi kedvem nincsen beszélgetni vagy rossz a kedvem/övé és tényleg semmi téma nincsen,de van olyan,hogy elkezdünk beszélgetni bármiről és onnantól kezdve jönnek a többi témák pl sorozatok,filmek,suli, ő napja stb.Kozmetikusnál pl én soha nem beszélgetek,mert relaxálok és csöndre vágyom,de ezt a kozmetikus is tudja és ő sem beszél csak zenét tesz be.Szerintem nem kötelező beszélgetni és ezt az ember is érti,ha a másik fél nem vevő a beszédre.
2023. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!