Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy zajlik egy látogatás a...

Hogy zajlik egy látogatás a kozmetikusnál? Mit kell mondani? Vagy csak hagyom, hogy megnézzen, és ő tudni fogja, mint egy orvosnál? Vagy inkább olyan, mint pl egy műkörmös, hogy konkrétan megkérdezi, mit szeretnék?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki légyszi, tényleg nem tudom :D 21 éves vagyok és még sosem voltam, szüleim minden téren otthonülős típusok, a "megoldjuk mi magunknak" elvet vallják, így ezt sem szorgalmazták. Mióta kinőttem a tini korból, nem vagyok nagyon pattanásos, fogamzásgátlót is szedek, ami sokat javított a bőrömön, de most kiszúrtam, hogy nagyon mitesszeres az orrom, szeretném, ha sima lenne... De neki is max ennyit tudnék mondani.

És ha már tudja, mi a bajom, leültet egy székbe és nyomkod? Vagy ilyen pakolásokat rak fel? Nem lesz kínos? Olyan fura nekem, hogy más csinálná ezeket a dolgokat, de szeretnék elmenni szakemberhez, szóval minden tapasztalat érdekel :D


2017. júl. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne, hogyha az elején elmondanád, mit szeretnél, mert egyébként előfordulhat, hogy leborotválja a fanszőrzeted, miközben te a pattanásaidat szeretnéd eltüntetni.
2017. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt természetesen elmondom :D csak ha mondjuk úgy kérdezi, hogy milyen kezelést szeretnék pl... fogalmam sincs🤷🏻
2017. júl. 18. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is bejelentkezel hozzá ahol megmondod hogy mitesszeres az orrod és azt szeretnéd lekezeltetni. Odamesz látni fogja az arcod, letisztitja, radirozza esetleg kigőzöli, és kiszedi őket. Utána rak rá valami nyugtató pakolást és ennyi:) Miért lenne kinos, ez a dolga:) ha mondjuk egy intim gyantára mennél akkor megertenem az aggodalmat de ebben tényleg semmi nincs:)
2017. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy szeretnéd kitisztíttatni a bőröd. Nyugodtan elmondhatod azt is, hogy először jársz kozmetikusnál, nem szégyen az.:-) Valószínűleg felgőzöli az arcod, kitisztítja nyomkodással, ha szükséges, steril tűvel, és kapsz pakolást is, de nyugodtan megkérdezheted tőle előre, mit tervez vagy javasol. Ha már ott vagy, szerintem igazíttasd meg a szemöldöködet, esetleg gyantáztasd le a bajuszkádat,

ha van (ezeket sokkal jobban megcsinálja egy kozmetikus, mint te magadnak), és kérj egy arcmasszázst, isteni jó.:-)

2017. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok! :)

Esetleg azt is meg tudjátok mondani, hogy árban kb mennyi szokott lenni egy ilyen kezelés? És kb milyen gyakran jártok?

2017. júl. 18. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Nekem egy teljes arckezelés, masszázzsal, gyantázással, szemöldökigazítással,-festéssel, szempillafestéssel, pakolással 5-6000 Ft körül van a szokott helyemen, sajnos, lusta vagyok, és csak 3-4 havonta megyek.:-) De voltam már máshol 10 ezerért is.
2017. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!