Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most megyek először kozmetikus...

Most megyek először kozmetikushoz és az oké hogy a formát ő megcsinálja de ha megkérdezni milyen vastag legyen akkor mit mondjak? Mennyire legyen vékony?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 16:38
 1/6 A kérdező kommentje:
és ha kiszedi és mondjuk nem tetszik van esély rá hogy visszanő vagy örökre olyan marad?
2013. máj. 16. 16:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Én annó úgy csináltam hogy kerestem egy képet a googlen, egy nekem tetsző szemöldökről. Rátettem a telómra és azt mutattam meg neki, így nincsenek félreértések.
2013. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha az mégsem áll jól?
2013. máj. 16. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
A kozmetikusnak tudnia kell hogy mi áll jól neked :)
2013. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor én mentem legelőször kozmetikushoz, ő is megkérdezte, hogy milyet szeretnék. Annyit mondtam, hogy ne legyen az a legvékonyabb. És nagyon jó lett. Ennek már egy éve és mindig hozzá megyek.
2013. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet későn írok,de először kérd meg,hogy kicsit vékonyítson csak, a legtöbb kozmetikus utána megkérdezi,hogy jó-e vagy igazítson-e rajta. Csak egyszer kell kitapasztalni, és ha utána is hozzá jársz majd akkor rögtön tudni fogja :)
2013. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!