Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek órákig sorban állni egy bulihely előtt?

Figyelt kérdés
Bp-n a körúton, vagy az akácfa utcában szoktam látni gyakran, hogy tömött sorokban állnak az emberek, ez mire jó? Bejutni nem fognak, ez messziről látszik.
2023. febr. 27. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert fel vannak ajzva. Őszintén szólva ennél nagyobb baromságot én is keveset tudok elképzelni, mint hogy valaki órákat álljon sorba egy bulihely előtt. Különösen télen. Egyáltalán, bárhol utálok sorban állni. Akkor inkább hagyom a fenébe, keresek más elfoglaltságot. Lényeg hogy haladni tudjak.
2023. febr. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Néhányszor már álltam sorban szórakozóhelyek előtt, de még szilveszterkor se tartott tovább soha 40 percnél. Annyit meg simán elbeszélget az ember a barátaival.
2023. febr. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Akkor hogy jutnak be?
2023. febr. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez is ilyen pszichológiai cucc, nagy sor=nagy forgalom=vonzó a hely, plusz a sorbanállás is egy külön élmény az embereknek, az izgalom, hogy bejutnak-e, közben eldumálnak, bár a minusz fokok biztos elvesznek ezekből.
2023. febr. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
A kokkantó-, a pia-, és egyéb aljzószerek végett, hogy végre a "nagyon nehéz hét" után totálisan kiüthessék magukat, minimum egy I.H.B. buli erelyéig, max. azért, hogy ismét a kórházban kössön ki.
2023. febr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
A boomer proliknak aztán pontosak az elképzeléseik a bulizásról... :) :) :)
2023. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
#6 20 évesen boomer lennék? ok boomer.
2023. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem sorban állni szeretnek, hanem bulizni.
2023. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bulizas miatt allok sorba. Be szoktam jutni.
2023. febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!