Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Interpals oldal vélemény?

Interpals oldal vélemény?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok próbálkozás után ki lehet fogni értelmes partnereket is. Csak ha lány vagy, pláne fiatal, ne add fel az első 50 “hello sex?”, “webcam?” és hasonló üzenetek, faszos képek után.

Ha egy konkrét nyelvet akarsz tanulni, írj aktívan te is a számodra szimpatikus embereknek. És nem akarok rasszistának tűnni, de a közel-keleti, afrikai országokat egyszerűbb letiltani, mert katasztrófa, mit művelnek az ottani felhasználók.

2023. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagy csalódás volt, elsősorban amiatt, amit az #1-es is írt.

Huszonkettő éves lány vagyok, és az üzeneteim 99%-a arab és afrikai férfiaktól jött (többségük apám korabeli volt), akik hol a szexuális életemről faggattak, hol házasodni szerettek volna, hol csak kiverni rám; képzelheted, hamar töröltem a profilomat (bizonyos országok tiltása jó ötletnek hangzik, csak sokan mondjuk bejelölik, hogy Angliából írnak, holott valójában ugyanazt a közel-keleti feleségkereső perverz színvonalat képviselik).

Ellenben szívből ajánlom a Global Penfriends ( [link] oldalt. Évek óta használom és nagyon jó barátságokat kötöttem és talán egy vagy két fura alak volt mióta használom. Jobban megéri, bár limitálva van, hogy naponta hány embernek írhatsz (viszont így te se kapsz tucatnyi idióta üzenetet).

2023. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nokent nem jottek ilyen uzenetek, mint az elozo valaszoloknak. Olyanok jottek persze, hogy szep vagy stb, esetleg neha egy sexy vagy ilyesmi, de semmi nagyon durva.

En sok jo emberrel talalkoztam onnan :) nem szabad feladni, lehet honapok utan botlasz egy ertekes emberbe, de ez szerintem ilyen a valo vilagban is, ha mindenkivel random elkezdenel az utcan beszelni

2023. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!