Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha hirtelen...

Mit csináljak ha hirtelen durván, buli hiányom lett,de nem tudok bulizni menni sehová?

Figyelt kérdés

Nincs lehetőségem bulizni menni mert nem engednek el a szüleim, régebben mikor kisebb voltam, mentem házi bulikba amit a barátaim rendeztek abba elengedtek most meg itt vagyok 18 éves és nem engednek sehova el, mostanában már házi bulikat sem rendeznek a barátaim.

Anyám is olyan haragos típus lett, egész nap alig szól hozzám és bulizni se akar elengedni, még akkor sem ha azt mondom neki, hogy gyere anya te is velem bulizni! Apám meg állandóan a tanulással nyaggat pedig négyes tanulo vagyok, elegem van már az iskolából, elegem van az undorító emberekből akik mindig meg akarják mondani, hogy mit csináljak, ki legyek, hova mehetek, elegem van hogy mindenki bunkó lett velem, de én ha felemelem a hangom egy kicsit is már telefon eltiltásban vagyok rögtön stb.

Mit csináljak ha lelkileg elfáradtam teljesen és elegem van mindenből, és mindenkiből és csak egy jó zenés táncos disco tudná vissza adni az életkedvemet?



2023. márc. 2. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha elmultal 18 akkor nem kell szuloi engedely.. menj el azt kesz. Mi lesz? Szobafoksag? 😅
2023. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már volt hogy elszöktem:D szobafogság lett igen, telefontol is eltiltottak teljesen.
2023. márc. 2. 14:25
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyenre is van megoldás, szakember segítsége kell hozzá. Név nélkül is kérhetsz segítséget, keresd fel az Anonim Alkoholisták oldalát.
2023. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Állandóan dolgoznom meg tanulnom kell és szabályoknak és elvárásoknak meg felelni, belefáradtam...
2023. márc. 2. 14:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkesz csak szabadságra vágyok.
2023. márc. 2. 14:29
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Koltozz el. Enis leleptem mar 20 alatt.
2023. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem engedik a szüleim, meg csak havi 86-ot keresek a melóba és az albérlet nem olcsó, mire össze jön az albérletre a pénzem addigra még magasabbak lesznek az árak.
2023. márc. 2. 14:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem engedik a szüleim"

Lehet, hogy most újdonság lesz, amit mondok, de a 18. életévet betöltve NEM kell szülői engedély a költözéshez.

2023. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De akkor sem tudom megoldani
2023. márc. 2. 14:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Világosan leírta a kérdező, hogy nem keres annyit, amennyi elég lenne albira. Lehet valami elborult vallásos idióták azok a kedves szülei, azok tartják ennyire terrorban a saját gyereküket. Okádék népség.
2023. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!