Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valamilyen okból kifolyólag...

Valamilyen okból kifolyólag mindig félreértem a férfiak viselkedését?!?!

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok a figyelmességet, kedvességet félreértelmezni és rögtön úgy értelmezni, mintha minimum szimpatikus lennék az illetőnek vagy tetszenék neki. Mostanság gondolkodtam el ezen, hogy valami nem stimmel, mert kizárt dolog, hogy ennyi férfi vélekedjen így rólam. Kicsit átverve érzem így magam (köszönhetően magamnak), de ugye ti is valószínűbbnek tartjátok azt, hogy a sima kedvesség valószínűbb, mint az, hogy ennyi embernek tetszek?

2023. márc. 6. 21:28
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem még a sima kedvesség sem.


Gyermekkorod hogy telt, szerető családban nőttél fel?

2023. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abszolút.
2023. márc. 6. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Kevés az info. Akkor sok pasid van vagy mit jelent ez?
2023. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen körökben forogtál eddig és milyenben most?

El kell, hogy mondjam neked, hogy nem minden férfi bunkó tahó.

Sokunk számára természetes az udvariasság, a figyelmesség. Még kedvesek is tudunk lenni egy nővel, minden egyéb érdek nélkül.

2023. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megérett rá a személyiséged és őszintén zavar, rá lehet nézni mélyebben.
2023. márc. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Magyarországon feltűnően ritkák a kifejezetten kedves és barátságos férfiak. Ennek szimplán az az oka, hogy a fiúk szocializációjakor ezek nem kívánatos tulajdonságok, nem erre nevelik a fiúkat. Ez az egyik oka, hogy félreérted. A másik, hogy már nagyon akarhatsz párkapcsolatot és komoly érdeklődést látsz ott is, ahol nincs.
2023. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!