Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel töltenétek a börtönbe...

Katona Szkott kérdése:

Mivel töltenétek a börtönbe vonulás előtti utolsó hetet? Tapasztalatok is érdekelnek!

Figyelt kérdés
Utolsó szabad hetem következik. Mivel tölthetném tartalmasan? Félek, jó ideig semmi szórakozásban nem lehet részem. Még a személyes tárgyaimat, játékaimat, hangszereimet sem vihetem majd be. Sivár élet vár rám, de előtte még élvezni akarom az életet.
2023. márc. 25. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Utazhatsz vagy nem hagyhatod el a lakókörnyezeted?
2023. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy nagy utazásra mennék, egy olyan országba aminek nincs kiadatási egyezménye Magyarországgal. :)
2023. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fegyencedzés
2023. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Ezzel játszanék:

[link]

2023. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Végbél tágítással, bejáratással. Záróizom ernyesztő gyakorlatokkal.
2023. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az országot nem hagyhatom el.
2023. márc. 25. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Akkor kirándulni még egy utolsót a kutyámmal és a barátaimmal a kedvenc helyeinken. Erdei túrák sátrazás,pillecukor sütés a tábortűznél közben gitárral kísért dalokat énekelnénk. Éjszakai csillagnézés, fürdés tóban vagy más vízparton (még a hideg ellenére is) illetve egyébkis őrültségek.

Ha hazaérnék mindent elintéznék,lezárnék az életemben(búcsozkodás stb) vegul az utolso napokban egy több napos filmes maratont tartanék a kedvenc filmeimből/sorozataimból. Ja és degeszre enném magam pizzával, kínai kajával és mekivel.

A lényeg hogy maradandó élményeket akarnék szerezni.

2023. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó napodon is majd kiírsz ide egy búcsúkérdést? Hagyjál már békén minket, nem is ismerünk, ki a frászt érdekel itt, hogy te mész a sittre? 😄
2023. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
8aska ezért névtelen oldal..
2023. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Hány hónapig/évig leszel bent? Én kiélvezném amíg tudom hogy finomakat eszek, végignéznék egy sorozatot, végigaludnám a fél napot, vennék egy hosszú melegfürdőt, berúgnék/betépnék, elmennék egyet bulizni.
2023. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!