Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiak! Linkeljetek számotokr...

Férfiak! Linkeljetek számotokra vonzó nőket! S írd le, mi tetszik rajta?

Figyelt kérdés
Kor?

2023. márc. 30. 13:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

A barátnőmet inkább nem tölteném fel, de egy külső jellemzést tudok írni :)

Hosszú szőke haj, kék szemek, gyönyörű mosoly, igazi természetes szépség. El nem tudom mondani mennyire szerencsésnek érzem magam mellette.

Ezek mellett a belső tulajdonságai is tökéletesek.

25F

2023. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%

Hát, általában a nagyon vékony, szép arcú, talpraesett, jó gondolkodású, melegszívű, természetes lányok jönnek be. Szomszédlány típus. Nekem is elég széles a világképem, mert több kontinensen éltem, akadémikus vagyok, cégeim vannak, stb. Tehát külsőre és belsőre is elég kevés lányhoz vonzódok, ill kevesen bírják a tempómat.


Külsőre az exem úgy nézett ki mint pl supstezy: [link]


A legutóbbi lány akivel komolyan ismerkedtem pedig kelet ázsiai volt, szintén hasonló alak.

2023. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%

Maiwenn Le Besco: a mosolya, a haja, a karakteres arca

[link]


Sarah Silverman: mindig szerettem a sötét hajat, és szép az arca

[link]

2023. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
27%
#3 meg a cickója is :D
2023. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%

Nekem a hófehér bőrű, szeplős, vörös hajú, zöld szemű, vékony lányok tetszenek a legjobban.

Különlegesek.

[link]

2023. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
14%

#3


Hat te aztán szereted az ormótlan lófejeket.:D vagy kell valaki aki kiharapja a pókot a sarokból?

2023. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy boldog, igaz 6-os? Sajnálom, hogy rosszul érzed magad. Mindenki úgy reagál a másikra, ahogy éppen van. ☹️
2023. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7%

#7


Minden a legnagyobb rendben, épp a múlt heti búvár videóim vágom és nosztalgiázok.


"Mindenki úgy reagál a másikra, ahogy éppen van." erre tudsz valami tudományos referenciát mutatni? Érdekes teória.


Simán csak két különlegesen ronda nő lett linkelve, és meglepett, hogy valakinek ez a non plus ultra.

2023. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%
Te meg linkeltél egy olyan nőt a 2-es válaszban, aki mások szerint meg akár anorexiás csontkollekció is lehetne. Ezen is meglepődhetne valaki, akinek nincs ugyanúgy érzelmi tartaléka, mint neked. Mégsem szólta le senki. Én elhiszem, hogy a békén hagyás, nem baszogatás, más ízlésének tisztelete magas szint, de arra is fordíts egy kis időt.
2023. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%

#8: téged ugye vert anyád?


Senki nem mondta, hogy bárkinek ez a két nő a "non plus ultra". Arra ott a feleségem. A Kérdező kért példákat arra, akikről le tudjuk írni, miért vonzóak, ezért írtam.

Viszont az, hogy nem tudod fékezni az indulataidat, mert másoknak más ízlésük van a nők terén, komoly aggodalomra ad okot. Menjél, pattogj a mobiltelefon rovatban, ott szükség van az ilyenekre.

2023. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!