Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiak! Linkeljetek számotokr...

Férfiak! Linkeljetek számotokra vonzó nőket! S írd le, mi tetszik rajta?

Figyelt kérdés
Kor?

2023. márc. 30. 13:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%

Kíváncsiságból rákattintottam a kérdésre, mert tapasztalataim alapján óriási viták és lepontozások szoktak kialakulni az ilyen rovatokban és meg kell állapítanom, hogy kellően öreg motoros vagyok már az oldalon, mert igazam is lett.

A két vitatkozóhoz szólnék elsősorban, de akinek még inge az is nyugodtan magára veheti!

Adott egy totál szubjektív kérdés. X leírja és mellékeli, hogy szerinte ez a szép. Y szintúgy. Eddig oké, mert ez volt a kérdés. De onnantól kezdve ne haragudjatok, de kit érdekel, hogy X szerint milyen Y álom nője és fordítva? Emberek, gondolkozzatok már! Legyen lófeje vagy hörcsög arca kit érdekel? Ízlések és pofonok. Itt vitatkoztok meg személyeskedtek egymással, aztán lehet ha a való életben találkoznátok, akkor tök jól kijönnétek egymással. Hagyjátok ezt abba, a kérdező is többször megkért titeket és én is ezt teszem most.

2023. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
9%

#21


Mi legalabb valaszoltunk a kerdesre is, te kizarolag csak offoltál.

2023. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
10%
21 Mindjárt te kérj elnézést, hogy értelmesen megnyilvánulni volt pofád. Egyébként igazad van, de valahol le kell vezetniük a frusztrációjukat és mi lenne erre alkalmasabb, mint anonim oldalon?
2023. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Egyrészt szívesen linkelnék egy halom jó csajt, az ismerősi körömben tényleg egy cosmó csaj van akire azt mondom, hogy baromi szép...

...deeee magánemberek profiljait kiadni nem épp a legkorrektebb dolog így adatvédelmileg meg minden:S

Ismert személyeket meg nem követek, pont leszarom, hogy idegenek hogy néznek ki.

Emma Watsont azt csípem, ha épp nincs rövid haja:D De nagyjából ennyivel ki is fújt az ismert nő ismeretem:D


Szóval sorry:S

2023. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

[link]


Azért, mert vagány, érdeklődő, sportos, nem félős, szép.

(F40)

2023. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20%
#22 Tipikus példája vagy, hogy aki nem hagyja, azon nem lehet segíteni. Nem vagyunk egy színvonalon, ez látszik.
2023. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

#26


Tovabbra is csak offolsz. Mielőtt vállon veregetést kérsz a roppant bölcs gondolataidért, emlékeztetnélek hogy ez a kérdező kérdése/kérése:

"Linkeljetek számotokra vonzó nőket! S írd le, mi tetszik rajta?"

2023. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Itt egyedül 1 ember offol, az te vagy. Jó páran leírták neked, hogy nem kell a többiek ízlését kommentelned. Linkeld be azt a csajt, aki neked tetszik, aztán lapozz tovább. Ha intelligens lennél, azt is tudnád, hogy ízlésről nem vitatkoznak az emberek. Az, hogy próbálnak moderálni téged, mert nem érted a kérdés, az nem off, hanem pont hogy szeretnék helyes mederbe terelni ezt az egészet.

Én nem tudom elképzelni, hogy te egy felnőtt ember vagy, hogy ezt nem érted meg.

2023. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28


Es te megtetted amit a kérdező kért? Vagy nem vagy képes értelmezni?

2023. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!