Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merem kifejezni, hogy...

Nem merem kifejezni, hogy megtetszett?

Figyelt kérdés
Félénk is vagyok, az önbizalmam sincs a helyén és tapasztalatom sincs túl sok. Kerülöm, holott legszívesebben nyitnék felé, de nem tudok. Hogy csináljam? Hogy legyek kedves, barátságos, nem túl tolakodó, de mégis olyan viselkedésű, hogy felmerüljön benne, hogy lehet akarok tőle valamit? Én vagyok a lány.

2023. ápr. 4. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból nehéz megmondani..
2023. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha akarsz valamit tőle, akkor sokat szemezz, nem baj a ha rejtve, de legalább kicsit észre tud venni.


Hol találkozol vele? Buszon? Munkahelyen? Suliban?

Vagy hol?

2023. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Suliban. Közös óránk van együtt, ezen kívül nem szoktam látni szünetekben sem. Hogy kellene vele szemezni?
2023. ápr. 4. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
nézni kell őt sokszor.
2023. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha félénk vagy ez elég nehéz. De valamennyi kockázatot kell vállalnod. Főleg mert ebben a korban a fiúk jó része is félénk. Pláne osztályon belül.


Lehet valahogy valami olyasmit csinálhatnál, hogy amikor találkoztok reggel, akkor köszönsz neki és amikor rádnéz pl kicsit megállsz előtte és nézed és tovább mész. Szóval hogy legyen egy ilyen pici várakozás benne. És lehet a reakciójából észreveszel valamit. Ha úgy érzed az pozitív esetleg meg is szólíthatod, de nem beszélgetés céljából feltételn csak, hogy így törjön a jég kicsit és aztán megint tovább mész. Lehet hülye ötlet.

2023. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!