Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Senkit nem érdeklek, teljesen...

Senkit nem érdeklek, teljesen értéktelen vagyok. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy teljesen értéktelen, ronda, bugyuta, semmirevaló vagyok. Senkivel nem tudok kialakítani semmiféle baráti viszonyt, láthatatlan vagyok, hiába próbálok kommunikálni bárkivel is. Soha életemben nem volt egy igaz barátom se, se kapcsolatom, semmim. Ha egyedül megyek valahova se vesznek észre, ha valaki társaságában megyek, pláne. Főleg, ha a testvéremmel. Őt mindenki imádja, szereti, minden létező helyen hódolót kap magának, mind a 10 ujjára találna pasit és barátot is akármikor. Ügyes, okos, gyönyörű, talpraesett és tehetséges. És itt vagyok én, az egész család szégyene, a nagyszüleim se szeretnek, apám se. Se okos nem vagyok, se tehetséges, szép pedig aztán végképp nem. Nehéz nálam rondább és bugyutább embert keresni. Ha nem megyek el vele valahova, néhányan érdeklődnek, hogy hol vagyok, miért nem mentem el, de ha ott vagyok, akkor figyelembe se vesznek, a minimális módon se. Az egyik legmegalázóbb eset az volt, amikor csoportosan jöttek hozzánk locsolni húsvétkor, őt 4en is felkérték táncolni, én pedig ott álltam az asztal mellett. Egyik a másiknak mondta, hogy kérjen fel engem, kérjen fel, de nem jött egyik se, annyira visszataszító vagyok. Egyszerűen semmit se ér az életem, csak azért bírok még kitartani, mert remélem, hogy csak jobb lesz, és nagyon sajnálom anyukámat, hogy ilyen nyomorult gyereke van. Hogy dolgozzam ezt fel? Mit tudok tenni ebben az esetben? Lassan minden reményem elfogy...

2023. ápr. 10. 17:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
Ne mondj ilyet! Anyukád és Apukád biztos hogy nagyon szeret téged. Szerintem ha beszélnél erről a családokban biztosan máshogy lenne. Ha meg annyira csúnyán áj tartod magad akkor változtass a stílusodon a hajadon, sminkelj máshogy stb. Hidd el ugrani fognak érted a fíúk/barátok. És nagyon fontos hogy mozduljon ki vegyél részt programokon menj el misére és az egész életed sokkal könnyebb lesz. 😁
2023. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nézőpont kérdése!Utánam se nagyon érdeklődik senki ma is dolgoztam de fel nem hívott senki.A lènyeg szerintem,hogy legalább legyen 1 ember az èletedben,akire mindig szàmìthatsz.De az magad vagy!
2023. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet olyan nagy gond genetikailag ha a húgod fullos. lehet önértékelési zavar.
2023. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első, az a baj, hogy már nem merek kimozdulni sem, mert kitapasztaltam, mindig az van, hogyha elhatározom, hogy nem vonom ki magam a programok alól, elmegyek valahova, mindig előítéletekkel megyek, "túlgondolom", és mégis mindig igazam lesz. 2-ik, mindenképp változtatni fogok, mert ez már nem állapot. 3-as, hidd el, simán letagadhatnánk egymást. Mintha vadidegenek lennénk kívül-belül. Sajnos.
2023. ápr. 10. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
létezel, élsz, kellesz. Én is semmirekellő szr vagyok és mégis vannak ismerőseim.
2023. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni, volt egy ilyen népszerű mindenki kedvence haverom és nem értettem engem miért néz mindenki levegőnek mellette.
2023. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nahát. Mintha magam olvasnám vissza kedves kérdező. Teljesen át tudom érezni a helyzeted. De ne add fel még! Mindig van esély egy jobb életre, csak idő kell és kitartás! Én szívesen beszélgetek veled ha gondolod.

Mielőtt előítélet jönne, 23 éves lány vagyok.

2023. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy nem vagy csúnya, de ha az is lennél, lehet rajta változtatni.

Dolgozz az önbizalmadon, én arra tippelek, hogy az évek alatt szép lassan tudatalatt beléd épült ez a sok negatív szar, miközben a testvéred kapta a dícséreteket.

Fel a fejjel, mindig csak előre.

2023. ápr. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok, szóval át tudom teljesen érezni. Ha lenne kedved beszélni írj. :) 21l

2023. ápr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lányok,ha egyedül érzitek magatokat írjatok nekem.


Én pasiként szeretnék becsajozni,vagy csak kicsit közelebb tudni magamhoz egy csajt,de nem kellek senkinek sem. Pedig jó lenne valakivel összebujni

2023. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!