Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illeszkedjek be könnyen...

Hogyan illeszkedjek be könnyen egy csapatba?

Figyelt kérdés
Járok mindenféle tevékenységre meg ilyenek de sosem tudtam beilleszkedni, jelen helyzetben egy tánc csapatrol van szó én vagyok az egyik legfiatalabb és egy év kihagyás után valahogy nem megy ez a beilleszkedés dolog, valakinek valami tipp hogy hogyan tudnám ezt kezelni?

2023. ápr. 12. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a csapat ahová te beillesz, ők maguk fogják segíteni a beilleszkedésedet, és pont olyan lesz mint ha hazatértél és mindig ott lettél volna velük. Ahová nem illesz ott erőltetve, nehézkesen, nyögvenyelősen van minden, mint nálad fent említett kérdésedben. Picit lépj hátra és figyeld az embereket, rengeteg mindent ki tudsz szűrni róluk:)
2023. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van. Az én sportágamba (akrobatikus rock and magic) úgy lehet beilleszkedni, hogy figyeld meg, milyenek a többiek, és ne csinálj fura dolgokat. Kis koromban bunkók voltak velem, mert pufi és túl fiatal voltam. Most pedig én állok legelől a cspatban. Próbálj meg szimpi embereket keresni.
2023. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!