Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy illeszkedhetek be egy...

Hogy illeszkedhetek be egy csapatba?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nemrègiben focizni. Eljöttünk egy kèt hetes tornára.A többiekkel nem rosz a kapcsoltam.viszont csak pályàn belül elfogadnak, de mecs közben nem a barátság ápolása, kialakítása a cèl. A többiek eljárogatnak, viszont engem sose hívtak el. Ma egy kicsit depis voltam, ès a szobámba voltam. Van egy srác, ő csapatkapotány, ès ő van a közèppontban. Mindig azt mondják, hogy ha valamit mond az olyan mintha az edző mondta volna. Nem volt kedvem kajálni, ezèrt nem mentem le, de ő feljött, hogy kaja idő, menjek le. Èszrevette hogy nem vagyok a toppon, ès beszèlgettünk. Elmondtam hogy mi a bajom... Annyit mondott hogy ők nem sokkal de időssebbek nállam, a tiszteletet ki kell vívnom. Ès abban ő nem tud segíteni. Hogy èn az a tipikus jó gyerek, aki mindenkitől elnèzèst kèr. Szürke kis egèr vagyok. Azt mondta ez nem rosz dolog, de nèha kell egy kis extra.Azt mondta nèha rosznak is kell lenni... Illetve mondta, hogy ma este menjek el velük, ne maradjak ki... Ès ha ott vagyok akkor beszèlgessek a többiekkel, èrdeklődjek, poènkodjak... ismerjem meg a többiekkel, ès èrezzem jól magam. De nem tudom hogy hogy àlljak hozzà? vagy mit csinàljak ha bemegyünk a vàrosba?
2021. aug. 13. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne görcsöld túl. Ő megadta az irányt. Menj velük, legyél ott. Nem muszáj rögtön mindenhez hozzászólnod, de ha közéjük akarsz tartozni, ne maradj ki a programokból, főleg, ha külön hívnak is. A csapatkapitány hívott, akit tisztelnek és felnéznek rá, szóval ennél jobb körülmények nem is lehetnek. Aztán majd idővel oldódni fogsz. Amikor már nem feszengsz magától a társaságtól, és ők is megszokták, hogy ott vagy, akkor könnyebben megy majd a beszélgetés is. Ez folyamat, hagyd, hogy alakuljon.

A másik lehetőséged emellé (nem helyette!!!), hogy a pályán hívod fel magadra a figyelmet, mégpedig a teljesítményeddel. Hidd el, egy bazijó játékost nem fognak figyelmen kívül hagyni.

2021. aug. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!