Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kerekedik ki az arcom...

Miért kerekedik ki az arcom nagyon, ha normálisan eszek, nem hagyok ki étkezéseket?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy, nem vagyok testkép zavaros nagyon szeretek enni sose számoltam a kalóriákat átlagos alkatú vagyok csak az arcom kikerekedik valamikor utána meg vissza megy nem lesz kerek. Ez mitől lehet? Testem többi része nem változik maradok 50 kg.

162 cm vagyok.



2023. ápr. 14. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

En is csak akkor vagyok vékony ha bőven kevesebbet eszek mint amire a szervezetemnek szüksége lenne.

Kb 3 napi éhezéssel fogyok annyit hogy megfeleljek az ideál vékony képnek, és ezt folyamatos éhezéssel is tudom fenntartani csak.(messze nem anorexia)


Ha normalisan étkezem pl kisebb reggeli, főtt étel ebéd, könnyű vacsora, akkor folyamatosan átlagos az alkatom vagy itt ott még hájas is.

Elvileg edzeni mozogni fittnesselni kell mellé. Viszont ahhoz meg nem ad elég energiát a sima normális táplálkozás, több vas fehérje vitamin is kéne hogy ne legyen az ember faradékony neki tudjon esni meg bírja is napi vagy rendszeres szinten.


Roviden:

Normalis táplálkozással csak átlag enyhén hájas külső van.



Sehogyse jó.

2023. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és én is hízok ha ugy élek, hogy étkezem ha éhes vagyok.

Csak akkor vagyok vékony és tartom meg ha éhségszakaszok keményen tartva is vannak. Azaz nem eszek akkor se ha éhes vagyok egésznap, max csak este egyszer, vagy naoi egyszer eszek csak.

Éhezős szakaszok nelkul hízok egyszeruen nekem is kerekedik a fejem is úgy.

2023. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!