Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem minden kínos amit...

Úgy érzem minden kínos amit teszek, hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Igazaból valamiért az utóbbi években nagyon szigorú vagyok magammal szemben . Ha valami butaságot mondok ,rögtön kínosan érzem magam ,és képtelen vagyok saját magamat adni társaságban . Mostanában lett ez így,amióta megtudtam hogy egy csomoan leneznek és egy igazi gáz embernek gondolnak . Nagyon rossz minden kis apróság miatt kínosan éreznem magam ,és nagyobb társaságban már önmagamat se tudom adni? Miért van ez ,mit tehetnék?

2023. ápr. 26. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm.. Menj olyan helyre, ahol szeretnek és elfogadnak. Ilyen helyet pedig általában küzdősport edzésen találsz.
2023. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Bocsáss meg mindent magadnak! Hisz egyszer úgyis elévül. Semmi rossz nem tart örökké. Végül megszépül..." (Kowalsky meg a Vega)
2023. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Márk, Márk, Márk. Dinnyés. Ilyenkor, emlékeztetem magam, hogy ki vagyok, te is tedd ezt! ;)
2023. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

"Ha valami butaságot mondok ,rögtön kínosan érzem magam"

De miért mondasz butaságot?

2023. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Hát mindenkivel megesik hogy néha butaságot mond szerintem ,esetleg nem aludt eleget aznap vagy akármi. De én ha hülyeséget mondok nagyon nagyon kínosan érzem magam,szeirntem jobban mint mások.
2023. máj. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!