Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezeljek egy eredendöen...

Hogy kezeljek egy eredendöen magabiztos, akaratos 10 honapos kisfiut? Ujszülött koratol ilyen. Nem tud egyedül aludni, csak babakocsiban, de azt is csak fel eves koratol, a pelenkazas, öltözködes. Minden harc ami muszaly.

Figyelt kérdés
Babakocsiba gyötrelem beleültetni. 3 hos k oraig ki se tudtam vinni egyedül mert sollen orditott a mozesbe. Ha nem tetszik neki valaki akkor mergesen megcsapkodja, (erös izomzatu es nagy) nem fel semmitöl,senkitöl az oroszlanon kivül... Egyikönk se volt ilyen, csak a nagypapa, de nem ennyire. El sem hinnetek, de a nap maradek 80%-aban jokedvü, kedves kis hiperaktiv nyuszi. Mondanom se kell, velünk alszik mert hulla vagyok nap vegere hogy felkeljek akar 1x is ejszaka... Ö persze többstör kel hogy leellenörizzen minket...
2017. febr. 27. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált hogy cumisüveggel alszik el.habár egy alvokendo egészségesebb lenne...

Pelenkázásnál tettem valamit a pocakjára hogy ne érezze magát védtelen vagy adok kezébe tubust vagy ilyesmi számára ujdonságot

Mindig ha ugyanazt az öltözős rögtönzött mondokát mondod, akkor pár alkalom után az is hat

2017. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mondokat kiprobalom hatha megszokja köszi! De a többi dolog eselytelen nala... Ha a hatat akarom simizni h visszaaludjon mar kiaakad teljesen hogy mi ez, csak a cici...
2017. febr. 27. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!