Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írásbeli vizsgán amit gépen...

Írásbeli vizsgán amit gépen írunk majd észrevétlenül a netről fogok puskázni, van rá esély, hogy nem bukok le?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 08:57
 1/10 anonim válasza:
24%
Jó szakember leszel, az a lényeg.
2023. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Feltéve, ha nem monitorozzák amit csinálsz a gépeden..


Milyen vizsga?

2023. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van. Én mondjuk ilyen nagy záróvizsgákon sose puskáztam. Azért ennek komolyabb tétje van, mint egy rossz jegy.

A tanárok sem hülyék. Vagy korlátozzák a netet a vizsga ideje alatt, vagy figyelik, hogy mit csináltok.

2023. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, van rá esély, hogy nem buksz le.

Meg arra is, hogy lebuksz.


Na, most okosabb lettél? :-)))

2023. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megosztott képernyő van, amit te látsz, azt ők is, sőt, rögzítik is. Nem csak lebukni fogsz, de egyértelműen bizonyított is lesz.
2023. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs nálunk megosztott képernyő:D
2023. máj. 9. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam mindig ha gépes vizsga volt, párszor sikerült is. De nálunk általában korlátozták olyankor a netet, és csak a vizsgázó felületet lehetett megnyitni. Lebukni soha nem buktam.
2023. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gimiben, nálunk, ezelőtt még 5-6 évvel, a gépekre telepítettek egy rendszert, amin keresztül x tanuló képernyőjét tudta a tanárunk felügyelni. Mi nem láttunk, észleltünk belőle semmit sem, amíg a tanár felül nem írta a gépünk a sajátjáról. Szóval nem lepődnék meg, ha ez az egész még inkább elterjedt lenne azóta.
2023. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy kis ésszel meg lehet nézni a böngésző logját, ami kiadja hogy melyik eszköz, hánykor és mire keresett.


Nem hinném, hogy aki tanít meg vizsgáztat ennyire naív lenne.


Ja, és a neten is van fenn sok hülyeség, az sem garantált, hogy azt az oldalt dobja ki, amin az van, amit ezek hallani akarnak.

2023. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(:
2023. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!