Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elrontottam valakivel egy...

Elrontottam valakivel egy kapcsolatomat, mert egy élhetetlen szerencsétlen vagyok. Hónapok óta ezen rágódok. Mit kéne tennem, hogy végre megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Nem adtam neki esélyt, mert voltam biztos a szándékában és erre rájön még az extrém magam folyamatos önmegkérdőjelezésem, hogy biztosan csak többet látok bele. Helyrehozni nem tudom, beszélni vele már nem tudok.

2022. szept. 14. 20:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*mert nem voltam biztos a szándékában
2022. szept. 14. 20:11
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván ő sem volt benne biztos, ha téged bizonytalanságban tartott és hagyott.

Nem szúrtál el semmit ez így alakult.

“Gombház, ha leszakad, egy helyébe ezer is akad”, mondja a nóta, és alapigazságot fogalmaz meg.

Felejtsd el. Értelmetlen dolgon rágódsz és gyötröd magad.

2022. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Ugyanez nálam is.

Nekem az vált be valamennyire, hogy lekötöm a figyelmem valamivel. Nem állok meg, nem fekszem egész nap itthon, így mások elterelik a gondolataim.

De attól még minden egyes nap eszembe jut (így hogy mindig keresek valami elfoglaltságot kevesebbszer).


Hiába tudom, hogy a legegyszerűbb/leglogikusabb lepés az elengedés volna. De hát emberek vagyunk, érző lények... :/

2022. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Majd lesz más. Az életeddel foglalkozz.
2022. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ami minden egyes töprengéskor még lentebb húz, hogy ő biztosan százszor elfelejtette már, míg én leragadtam.
2022. szept. 14. 20:39
 6/11 Psycho ***** válasza:
84%

Ostorozod magad, mert elkövettél egy hibát, és ez miatt az egész személyiségedet egy nagy rakás szerencsétlenségnek tartod.

Nem túlzol egy kicsit? :)


Nyilván okkal hoztad meg akkor azt a döntést. Akkor, abban a helyzetben, az ismereteid alapján a tőled telhető legjobb lépést hoztad. Ne az alapján ítéld meg magad, hogy most mit tudsz, hanem az alapján, hogy akkor mit tudtál.


Néha előfordul, hogy rosszul mérjük fel a helyzetet. Utólag okos az ember. Ha tudom előre, hogy elesek, akkor előtte leülök.


Nézd olyan szemmel, hogy mit tanultál belőle? Gondolkozz el azon, hogy mit nem vettél észre, hogy akkor legközelebb, hasonló helyzetben, már érettebben és okosabban hozz döntést!

2022. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Te balpadlizsán....😂
2022. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Igazad van.. A tanulságot már levontam, de még egy ilyen ember lehet nem lesz..
2022. szept. 14. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

De majd küld rád helyette vkit mert ő nem tud beszélni és kétségek közt tart..


Ja nem ez is egy tanitàs ..pl.nem mentél bele a szexbe mert csak kihasznàlni akart .. és te nem csak időtöltés szeretnél lenni a legénylakàsàba..jol berágtàl rà..és hogy elfelejtsd beleugràlsz mégszarabb kaocsolatokba ahol tényleg kihasznàltak..


Nem tud beszélni..felejtsd el..

Ne add lejebb.. inkàbb én is leszek egyedül mint kisfiukkal..de tudom mit akarok..és többet nem adom lejebb..

Ezen az okdalon szivat évek óta a kamu kérdéseivel .. szűzen hàzasságot akar? Nem de tudtam hogy ő kell de csak tesztelgessen..befejeztem.. màr nem ő kell de ha egyszer lesz az életbe kapcsolatom csak az amin làtom nem csak szorakozik kihasznàl..


Puszi béla mert tudom olvasol!!a nàrcisztikus ex neg miattad meg apàm miatt kuka a férfi oldalam..

Puszi mindenkinek aki csak bàntani tudott .. én akkor sem vagyok haragtartó és soha senkinek se àrtanék..még a zsarnok exnek sem..

2022. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Keresd fel, és beszélj vele az érzéseidről és ennyi.

Vagy bánhatod egész életedben.

2022. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!