Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy boldog (legalábbis látszól...

Egy boldog (legalábbis látszólag boldog) friss kapcsolatban lévő ember miért mondja azt, hogy a szerelem egy nagy átok?

Figyelt kérdés
Kicsit fura ez nekem, akkor mégse boldog ha azt, mondja hogy a szerelem átok?

2023. máj. 15. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kívülről nem lehet belelátni egy párkapcsolatba.

Eszerint nem boldog.

2023. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert magasról lehet a legnagyobbat esni általában.

Voltam szerelmes,lettem elhagyva.Gyötrelem volt utána jó ideig,kilátástalanság minden téren.

És ugyanezt láttam másoknál ismerősi körben.Nagyon kevés az igazán boldog ember,sajnos.Megjátsszák sokan kifelé,de hihetetlen milyen életek,sorsok vannak.

2023. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet ingadozó a kapcsolat, vagy a szerelemtől várta hogy boldoggá tegye, esetleg már kivágyik a kapcsolatból vagy már elmúlt a rózsaszín köd.

Esetleg viták vannak és összeveszéskor "átok a szerelem", kibéküléskor meg "minden jó ismételten".

2023. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert megégette magát már, és esélyes, hogy anno szingliként 3.volt egy kapcsolatban.


Egyébként igen, jól mondja az adott illető. Mindig mindegyik szereplő megfizeti az árat egy 3-as kapcsolatnál.

2023. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert kezd rájönni, hogy bizony ráfaragott vele, mert oda a szabadsága, az I.H.B.-bulik, és tsi., helyette ott a pulyanevelés.
2023. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
A szerelem egy olyan játék amiben mindig az veszít aki először érezni kezd
2023. máj. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy ezt nem is a saját kapcsolatára érti,hanem úgy általánosságban? Egyébként tényleg szívás a szerelem,mert csak illúzió.Rózsaszínnel lefestjük a másikat,felruházzuk olyan tulajdonságokkal,amikkel soha nem is rendelkezett,aztán ha nem úgy viselkedik ahogy elvárjuk,jön a csalódás,féltékenység,veszekedések stb.
2023. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert már most tudja, hogy ez egy izgalmas, de veszélyes játék.
2023. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!