Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szakította meg velem a...

Miért szakította meg velem a kapcsolatot ilyen hirtelen, látszólag ok nélkül?

Figyelt kérdés

Kb 6 héten keresztül beszélgettünk, napi szinten több üzenetet is írt és elég jól kijöttünk.

De aztán egyik nap azt írta hogy ne haragudjak de nem akar tovább beszélni.

Amúgy azt mondta hogy nincsenek barátai, attól fél hogy egész életében magányos lesz és olyan szociális fóbiája van, hogy egyedül még a boltba sem mer lemenni. Sokat beszélt a problémáiról, én meghallgattam.


Én akartam vele barátkozni, de aztán elküldött.



2020. ápr. 27. 02:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még szomorúbb lelkiállapotba került, mint volt (vannak olyanok akiknek hullámzik és ha szomorúbb periódus jön, mégjobban bezárkóznak), lehet hogy "egy ideig eltart e szomorú állapot", lehet hogy a beszélgetés (témák) üresedtek ki, ... Sokminden lehet. Nem biztos, hogy te tehetsz róla.
2020. ápr. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rájött, hogy ebből úgyse lesz több a fóbiája miatt, és nem akart tovább a terhedre lenni. Plusz magát is megkíméli egy esetleges csalódástól. Legalább is én valahogy így gondolkoznék a helyében...

Amúgy szerintem senki nem fog tudni válaszolni a kérdésedre, mert ezt csak ő maga tudhatja. Találgatni lehet de az megint csak nem ugyanaz. 6 hét beszélgetés után, ha indok nélkül képes volt ezt megcsinálni veled, akkor nem jelentettél neki sokat. Ilyenkor a minimum az lenne, hogy elmondom miről van szó. Én a helyedben leírnám. Sajnálom. Ennek kapcsán arra tudlak bíztatni, hogy lépj tovább, fogsz nála találni jobbat is! :)

2020. ápr. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kulcs a végén van, hogy te barátkozni szerettél volna vele. Bár nem derül ki, de gondolom ellentétes neműek vagytok.
2020. ápr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!