Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már nagyon elegem van,ronda...

Már nagyon elegem van,ronda vagyok,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egy igaz barátnőm,egy volt,de az is úgy bánt velem,mint egy kutyával.



19 éves vagyok és mindegyik lekoptat. Pedig már bármit megtettem,több hajstílusom is volt már,új ruhákat vettem, edzek is akkor nem tudom mi a baj,még megcsináltam erre a "fluffy fringe"-re is a hajamat,ami mostanaban elterjedt tiktokon,de semmi, igy se jovok be nekik,mit tegyek?


De bezzeg a barataim semmivel nem neznek ki kulonben ok meg azzal jonnek ossze akivel akarnak,az ilyet csak lekoptatjak,mar rendesen gyulolom magamat meg a noi nemet. Kuszkodok es semmi latszatja nincsen,es meg megy emellett a nagy okoskodas h miert nincs baratnom..na miert,ezert! Meg, hogy megis mirol beszelek,helyes vagyok, ugy is találok majd valakit, ja hogyne azert koptat le mindegyik.


Hogy minek teremtett meg engem a Joisten,ha ugy is csak szenvedek...miert van az, hogy bezzeg masnak osszejon nekem meg nem? Mindig is ezzel a problemaval kuszkodzem,azt hittem ennyi idosen nem lesznek ilyen gondjaim, de ugy tunik megis...mar elegem van.



2023. máj. 18. 23:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet hogy túl szép lányoknál próbálkozol?
2023. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
58%
én is ugyanilyen voltam mint te. már leszarom az egészet. ezt tanácsolom neked is. keress valami hobbit, nők nélkül is lehet boldog az ember
2023. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
85%

Tehát vannak barátaid akik nem néznek ki különbbül, mégis van nőjük.

Hát akkor lehet nem a külsőn múlik.

2023. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Nem,vegyes,rondáknál meg szebbeknél is.


Meg nem csak az,más se néz ki különben tőlem,azok meg bejönnek nekik meg őket nem koptatják le, akkor engem miért? Bele vagyok ebbe már betegedve. De főleg amiatt, hogy még ezt a tiktok hajat is megcsináltam magamnak (kiemelem mesterfodrásznál!) És akkor is így viszonyulnak hozzam! Mit kene csinalnom hogy ne tekintsenek ram egy sz*rkupackent??

2023. máj. 19. 00:21
 5/64 A kérdező kommentje:

Hármas


Az lehet,de azoknak a lányoknak be is jönnek,de bezzeg én meg. Mas mitol lenne tobb mint en? Mi olyat tud amit en nem?

2023. máj. 19. 00:23
 6/64 A kérdező kommentje:

Kettes.


Lehet ezt is megprobalom (mar ha ez is sikerul) mert mar belebetegedek ebbe az egesz. Hogy pusztitana el engem mar a Joisten,minek elek..csak kuszkodok,de latszatja nincs.

2023. máj. 19. 00:24
 7/64 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha a barátaid sem nézenk ki túl jól, mégis megy a csajozás, akkor egyértelműen a belső dolgokkal van gond.

Mondjuk ez mindjárt gynaús volt, amikor azt érezted nagy fejlesztésnek, hogy új hajat cisnáltattál egy drága fodrásszal.


Mi a hobbid? Miért lelkesedsz? Mihez értesz?

2023. máj. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 Kitana. ***** válasza:
84%
Talán a barátaid jobb fejek, nem ilyen görcsös idegroncsok, mint te. Lazán kell viselkedni mindenkivel, előbb-utóbb lesz olyan, akinek szimpi leszel.
2023. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Hetes


Azert mert az olyan gondor neg csuszda haju izekert vannak meghalva es amiatt csinaltam, de ugy tunik ezeknek a nyomorekoknak ez se jo,de akkor nem ertem mi az ormanyos f*szt kene csinalnom?


Ha meg belekotnetek abba,hogy karomkodok meg feszult vagyok van ra okom,belebolondulok,belekattanok az egeszbe,hogy emberileg kevesebb vagyok. Ez mi, ha nem szegradacio?

2023. máj. 19. 00:44
 10/64 anonim ***** válasza:
79%
menj el prostihoz, probléma megoldva
2023. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!