Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hét múlva megyünk esküvőre...

Egy hét múlva megyünk esküvőre (vendégként)! 5hónapos kismama vagyokMilyen ruhát vegyek fel? Van valami trend, divat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amibe kényelmesen belefér a pocakod de mégis elegánsabb. Kapj elő vagy vásárolj valami csinosabb darabot, amit túl alkalmi lenne hétköznap használni. nem kell túlzásba vinni.
2014. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp egy mell alatt húzott rucira voksolnék. Azok nagyon jól állnak a kismamáknak.

[link]

2014. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A napi divatról annyira nem vagyok képben, bár szerintem az alkalmi ruhák esetében ez nem változik olyan gyorsan, az elegáns és szép dolgok általában időtállóak. Nem tudom, milyen gyakran viselsz alkalmi ruhát, én a helyedben valami egyszerűt választanék, pont azért mert azt még pár év múlva is fel lehet venni és más eseményekre is ki lehet használni.

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még egy plusz tipp: nézd végig Kate Middleton kismamás képeit fészen, kiindulásnak biztos lehet találni pár fantáziadús ötletet :)
2014. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!