Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A régi lassu huawei telefonoma...

A régi lassu huawei telefonomat oda kell adnom 2 nap múlva a mamámnak vagy egy új redmi telóm, át mentette a telekomos az adatokat de egy nagyon fontos kép nincs benne az új telóm galériájába miért van ez?

Figyelt kérdés

Amúgy se akarom odadni a telómat a mamámnak, de sajnos a szüleim hajthatatlanok és azt mondják inkább örüljek hogy lesz egy komolyabb menőbb telóm. De azon ujra be kéne lépni pl a facebookba meg olyan alkalmazásokba amiken egy csomo emberrel dumálok akiket nem akarok elveszíteni de a jelszókat nem tudom. Nem akarok uj facet csinálni mert már szépen ki dolgoztam ezt a "facet,, nincs kedvem újakhoz. Elfelejtett jelszóba meg nem bízok, azzal tényleg meg lehet keresni az facebookomat?


Meg lehetne oldani valahogy azt hogy ne keljen a mamámnak odaadni a telót?

Tiszta ideg vagyok. Gyors megoldás kéne, aki tud ötletet írjon! Lécci köszii(:!



2023. máj. 26. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem a problémát. Újra belépsz az új telefonba.ebben mi olyan nagy dolog? Nem kell új facet csinalnod meg semmi
2023. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom a jelszavakat és nem akarok uj telot megszokni akár milyen menő is az uj teló.
2023. máj. 26. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mentette el a böngésződ a jelszavakat?

Nekem is egy 6 éves samsungom van, de mentve vannak a jelszavak és meg is tudom nézni.

2023. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem menti sajnos nem értek sajnos az ilyenhez.
2023. máj. 26. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szokj rá arra, hogy jegyezd meg a jelszavaidat. Egyébként meg kérj elfelejtett jelszót. Ne játszd itt az életképtelent...
2023. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Pfú b+ a nagyid tuti jobban ért a "modern kütyükhöz" mint te.

Inkább kapja ő a redmi telót. Nem kell neked olyan telefon, ami okosabb tőled.

2023. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek egyik telefonból egy másikba költözni, mert "macerás". De a jelentős részét a telefon megcsinálja magának: ugyanazzal a gmail fiókkal üzemelem be, mint amivel a régit, beállítom, hogy ja, telepítse az összes appot amin a régin van. Sőt, tavaly októberben egy OnePlus 7T telefont váltottam Samsung Galaxy S22-re, és a OnePlus-on lévő képeket, videókat, dokumentumokat is áttettem valami alkalmazás segítségével.


Ez pár perces meló, utána a telefon elvan magának, csinálja a dolgát, ránézegetsz hol tart, közben éled az életed, majd befejezi. A "macera" ott jön, hogy bekellett lépni az alkalmazásokba, úristen nem tudom a jelszót... kértem egyet, nagy kaland (nem az). Ráadásul nekem a google/microsoft autentikátor is van, hitelesíteni kellett az új telefont, borzasztó macerás volt ez is (nem volt az).


Amit utálok a költözésben, hogy van egy jól megszokott felületem, alkalmazás sorrendem a kezdőképernyőn illetve oldalra húzva előugró képernyőn, képi meg színbeállításom, amiket már gyalog módszerrel kell beállítani, ami pöcsölős és ez már viszonylag sokáig tart.


De! Egyszer kell csak megcsinálni. Utána már használni kell csak.


Az, hogy egy fotó nincs meg... arra gondoltál már, hogy esetleg ezt lementetted pl. facebookról, viberről, akárhonnan, küldték Bluetooth-on... Az én okostelefonjaim eddig ezeket a különböző forrásokból származó fájlokat különböző mappákba teszi - ahol külön belehet kapcsolni hogy szinkronizálja-e a google tárhellyel, értsd: feltöltse-e vagy sem. Én pl. kb. mindenhol kikapcsolom a szinkronizálást, csak a fényképezőgéppel készülteknél nem. Ha nálad is ez van, régi telefonon kapcsold be a szinkronizálást és hopp... az új telefonon is meg fog jelenni. Vagy direktbe átküldöd Bluetooth-al, vagy emailben saját magadnak küldve egy levelet csatolmányként a képpel, azt lementve az új telefonon.


De nem is értem... miért nem bízol az elfelejtett jelszóban? Azért van, könyörgöm. Ha van hozzáférésed az emailcímhez vagy a telefonszámhoz, az ezekre érkező hitelesítő kóddal tudsz jelszót módosítani. Ha meg nem értesz hozzá, vidd be pl. a Media Marktba, ott az okospult, ezért vannak, segítenek. Igen, láthatja a képeidet közben, meg mondjuk a jelszavadat, de ha nem tudod megoldani... Egyébként biztos lehetsz benne, naponta csinál több tucat eszközbeüzemelést meg ad tanácsot, rohadtul nem arra fog rámenni, hogy az esetleg visszaéljen bármivel is. Nem érdekli.


Nem, hogy örülnél, kapsz egy jobb telefont, nagyi meg belép az okostelefonok világába feltehetőleg. Addig csináld meg, amíg mind a két telefon ott van melletted... utána lehet nehezebb lesz. Mondjuk ha nagyihoz kerül a régi, ajánlott egy gyári beállítások visszaállítását indítani a régin.

2023. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!